2014 Aksesuar Modası – Bilezikler El Üstüne Çıktı

25 Haziran 2014 Çarşamba, 22:12

Aksesuar trendi gün geçtikçe genişliyor, büyüyor. Hepimizin sadece aksusar deyip geçtiğimiz bu eşyalara 2014 moda dünyasında çok geniş yer veriliyor. Son zamanlarda aksesuarda yeni trend olan el bilezikleri adeta zirveye ulaştı.

Bildiğimiz bileziklerden farklı olarak bileğe değil elin üzerine takılan bu bilezikler Hollywood yıldızlarından ülkemize gelen bir moda akımını da ortaya çıkarmış oldu.

Benzer motiflerde  normal bilezikler, yüzüklerle birlikte kullanabileceğiniz el bileziklerini tek başına da kullanabilirsiniz. Çok aksesuar takmaktan hoşlanan biriyseniz elinizin üzerinde boş yer kalmayacak gibi görünüyor.

 

el_bileziği 2  el_bileziği 5 el_bileziği 7  el_bileziği 8 el_bileziği 9 el_bileziği 11 el_bileziği 12 el_bileziği 13 2014 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Graydon Carter - Arrivals el_bileziği 114 el_bileziği el-bilezikleri 10

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.