2014 Bayan Güneş Gözlüklerinde Moda

05 Haziran 2014 Perşembe, 23:15

15

Bayanların yaz aylarında giyimleri, makyajları ve uyumlu aksesuarlarının yanında bir diğer tercik ettikleri ihtiyaçları da güneş gözlükleridir. Farklı modellerlerde renklerde ve çeşitlerde yüzünüze en uygun olanı tercih edebilir, güneşten gözlerinizi koruyabilirsiniz. 2014 güneş gözlükleri modasında genellikle yuvarlak çerçeve çeşitlerini göreceksiniz. Yüzünüze en uygun seçimleri yapabileceğiniz gibi farklı modellerde olan çerçeveler ile giyiminize de uygun seçimler yapabilirsiniz. Bayanların yaz aylarında vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan güneş gözlükleri seçimlerinizde yapacağınız araştırmalar ve modaya uygun seçimler ile en doğru tercihleri yapabilirsiniz.

12

Birçok gözlük markasının 2014 yılı için tasarladığı modeller yaz ayları gelmeden piyasada yerini aldı. Seçimlerinizi çok önceden yapmadıysanız şimdi tam zamanı! Bu konuda rekabet içerisinde birbirleri ile kıyasıya bir mücadele içerisinde olan markalar için araştırmalar yaparak en uygun fiyat aralıklarında isteklerinize ulaşabilirsiniz. Geçmiş yıllarda sadece koyu renkli çerçevelerde piyasada yer alan güneş gözlükleri günümüzde birçok farklı renklerde tasarımlar ile sunulmaktadır. Sizlerde en doğru seçimleri yapabilmek için araştırmalarınızı internet üzerinden yaparak en yeni modelleri mağazalarda da deneyebilirsiniz. Bayanlarda bu yaz oldukça çok göreceğimiz seçimlerden biride küçük yuvarlak çerçeve modelleri olacaktır. Birçok ünlünün de tercih ettiği bir model olan yuvarlak çerçeveli gözlüklere Rayban, Prada, Tom Ford,Persol, Vogue, Dolce&Gabbana gibi ün yapmış markalar arasından da tercih edebilirsiniz. Yaz ayları için önemli bir aksesuar olan güneş gözlükleri kullanımı sağlık açısından da mutlaka tercih edilmelidir.

13

Bayan güneş gözlükleri tercihleri çok sayıda farklı modellerde ve markalarda olması da işinizi kolaylaştırmaktadır. Özelikle küçük yüze sahip olan bayanların 2014 modasına uygun seçimlerinde kesinlikle tercih edecekleri gözlük modellerinden bir tanesi de yuvarlak seçimler olabilir.

16

 

Bir önceki yazımız olan Ünlülerin Twitter Günlüğü 31 Mayıs 2014 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.