2014 En iyi İlkbahar-Yaz Parfümleri

04 Mayıs 2014 Pazar, 14:30

2014 İlkbahar Yaz sezonu açılmak üzere.Birçok marka bizler için mükemmel parfümler sunmaya başladı bile.Bu başlık altında tercih edilebilecek en güzel 10 parfüm markasını görebilirsiniz.

Bahar geliyor. Dolayısıyla insanlarında aklına ferahlamak tazelenmek ve en nihayetinde kendini mutlu etmek geliyor.İnsanın kendini mutlu etmek için yapabileceği birçok şey var.Mutlu olmanın Yanında taze hissetmek ve ferahlamak için de yapılabilecek birçok şeyden birisi parfüm kullanmak.

Bahar geldiği için hem erkeklerin hem de kadınların ortak tercihi ferah kokulardan yana olmaktadır.Yani bahara uygun olacağı için genel olarak çiçeksi kokular ve odunsu kokular en çok kullanılacak parfümlerden olacaktır. Bir parfümde her iki cinsinde aradığı özellikler neredeyse aynıdır; kalıcı olması güzel kokması ve ferah olması.Bu özelliklere uyan çok fazla parfüm var.Tabii ki parfümün markası ve fiyatı çoğu insan için tercih sebebi olabilir ya da olmayabilir.İşte bana göre ilkbahara uygun en iyi beş erkek ve kadınları;

Kadınlar için En iyi Parfüm Önerileri;

DKNY Be Delicious: Bu parfüm ferah yeşil elma kokusuyla insanı hem ferahlatıyor hem de kendine aşık ediyor.Kalıcılığı da gayet iyi. Uzun süre ferah yeşil elma kokusunu hissettiriyor.

dkny-2014-parfumleri

Valentino Valentina Acqua Floreale: Bu parfüm çiçeksi ferah ve hafif kokusuyla bahara çok uygun.

valentina-acqua-parfum

Balenciaga Leau Rose: Bu parfüm gül kokusuyla tam baharı yansıtıyor.

Balenciaga-Leau-Rose-2014

Burberry Body Tender: bu da aynı diğerleri gibi ferah ve çiçeksi kokusuyla kadınlara baharı yaşatacak nitelikte.

Burberry-Body-Tender-2014

Dior Miss Dor Blooming: Bu parfüm tam bir çiçeksi ve ferah klasiği.Nerdeyse yıllardır kadınlar ferahlamak için bu parfümü kullanıyor. Etkisi de hiç azalmıyor.

Dior-Miss-Dor-Blooming-2014

Erkekleri’de unutmadık.Bayanlar erkek arkadaşlarınıza veya kardeşinize güzel bir süpriz yapmak istiyorsanız bu parfümler tam aradığınız türden.Sırada erkekler için ilk beş var.Tabii ki erkekler için de bahar parfümlerinin tamamen çiçeksi olmasını isterler fakat onlar yapıları gereği daha erkeksi biraz baharatlı parfümlerden hoşlanıyorlar.İşte onlar için seçtiklerimiz;

• Tom Ford Black Orchid

• Mont Blanc Legend

• Calvin Clein In2U

• Abercrombie and Fitch Fierce

• Chanel Bleu