2014 Mayo Tercihleri

26 Mayıs 2014 Pazartesi, 23:14

1396357442_020120200_1396357442

Kış aylarının bitmesi ve yaz aylarına girilmesi ile birlikte kişilerin sabırsızlıkla bekledikleri tatil zamanları yaklaşmaya başladı. Yoğunluktan bir nebze olsun kurtularak tatillerini en iyi şekilde geçirmek isteyenler hazırlıklara da çok önceden başlarlar. Yazın tatilde giyecekleri olsun, mayolar olsun oldukça önem vererek araştırmaları sonucu modaya en uygun seçenekleri tercih etmeye çalışan bayanların bu durum heyecanla tatilin gelmesi içinde sabırsızlanmaların da sebeptir.

sortlu-bikini

2014 yılının modasına uygun mayo seçimleri yapmak için araştırmalar yaparak ve mağazalarda gezerek kendilerine en uygun olanlar üzerinde durarak tercihler yaparlar. Modanın sunduğu seçimler arasında oldukça iddialı seçimler yer almaktadır. Renkler ve çizgili desenlerin yanı sıra, bikini seçimlerinde de sizlere çok farklı hayvan desenleri sunumlar ile hazırlıklar yapılmaktadır. En çok dikkat çekebilecek modelleri arasında ise “tığ işi mayo ve bikiniler” yer almaktadır. Oldukça farklı bir tasarım olmasının yanı sıra bugüne kadar yaptığınız araştırmalardan 2014 moda sezondun da çok daha farklı seçenekler görebileceksiniz. Her bayanın tercihlerinin farklı olduğu düşünülürse, “yüksek bel mayolarda” oldukça beğeni toplayanlar arasında yer almaktadır. Püsküllü mayo ve bikiniler, bustiyer bikini üstleri, fırfırlı mayo ve bikiniler, straplez kesim ve mayolar, çapraz bantlı mayo bikiniler, şeritli mayo bikiniler ile tercihlerinizi geniş kapsamlı olarak yapabileceksiniz. Seçeneklerin fazla olması bayanların seçimlerini biraz daha zorlaştırsa da istediklerine ulaşmaları açısından da oldukça etkili olmaktadır.

hm+bikini+mayo+modelleri+2014+moda+sihirli+topuklar25-875x1024

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan tatiller ve tatil alışverişleri kişilerin en çok zevk aldıkları zamanlar arasında yer almaktadır. Mayo tercihlerinin yanı sıra tatilde kullanabilecekleri ihtiyaçlarını eksiksiz hazırlamak için bayanlar genellikle kendileri için hazırladıkları listeler ile alışverişlerini yapmaktadırlar. Yorgunluklarını atarak güzel bir tatil yapmak her kişinin rahatlaması konusunda da oldukça etkilidir.

Kom-2012-mayo-koleksiyonu