2014 Modelleri

30 Nisan 2014 Çarşamba, 18:28

Evet yavaş yavaş güneşin sıcaklığını hissetmeye başlıyoruz.Yani bu demek oluyorki yaz erken gelecek, Sımsıcak yaz günlerinde rengarenk ve cıvıl cıvıl elbiseler ile bir serinlik oluşturabilirsiniz.2014 yılının ilk aylarından itibaren yeni trend yaz ürünleride piyasaya çıkmaya başladı.İşte bizde bu sene neler moda , hangi renkler ön planda bunları araştırdık. İşte Birbirinden Farklı 2014 – 2014 ilkbahar / Yaz Modası Kıyafetler Bu kategoride neler yokki? Birbirinden güzel renkler, 3d motifli elbise modelleri , sıradışı tarzlar hepsini ilgi ile takip edeceğinizi düşünüyoruz.

 

 1 – Mint Yeşili (Bu Senee Çok moda)

Soft ve hoş bir renk olan mint yeşili tasarımcıların yaz sezounu için tercih ettiği renkler arasında, birbirinden güzel tasarımlarda kullanılan MİNT YEŞİLİ yaz için cıvıl cıvıl modelleri bizlere sunmaktadır.

 

  2-Pembe Renkler (Her Senenin Vazgeçilmezi)

Her yaz sezonun en çok tercih edilen renklerinden birisi mutlaka Pembe’dir.Bu renk ile yapılan elbise tasarımları herzaman çok beğenilmiş ve her dönem kullanışlı olmuştur.Ömrü dolmayacak bir renk olan PEMBE ; 2014 Yaz sezonunda yine bütün elbise türlerinden tercih edilecek renklerden birisi.Bu yüzden pembe renkli elbiseleri tavsiye ediyoruz.

2014-yaz-modelleri-pembe

 

 3- 3D Süslü Elbiseler

3D teknolojisi her alanda hayatımızdaki yerini almaya başladı.3D motifler tasarımcıların da iştahını bir hayli kabartmış durumda.3D taşlar ile süslenen elbiseler çook havalı, taşlar ve pullar ile süslenen bu elbiseler bu yaz anlaşılan bir çok kişinin de tercihi olacak.

3d-tas-motifli-2014-moda

4- ÇİÇEK DESENLİ ELBİSELER

2014 yılında sık göreceğimiz elbiseler içerisinde olmazsa olmaz olan Rengarenk çiçek desenli elbiseler de var.Birbirinden güzel renk ve çiçek desenleri ile giyecek olanlara artı bir hava katacak olan elbiseler yazında içinizi serinletecek türden.

rengarenk-2014-moda-yazlik-elbiseler

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.