2014 Şort Modası

29 Mayıs 2014 Perşembe, 21:46

bayan-sort-modelleri-5

Bayanların her zaman modaya uyum sağlamaları her açıdan önem taşır. Bayanlar mevsimlere göre kullandıkları elbiseleri ve herhangi bir ürünü güncel modaya göre şekillendirebilir. Farklı modalardan etkilenerek her zaman yenilenen modada uyum sağlayacağınız birçok yöntem bulunabilir. Tercihlerinizi değerlendirerek hemen her modaya uyum sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Yaz aylarında etkili olan sıcaklardan dolayı kullanılan şortlar 2014 yılında farklı renkler ve türler ile karşımıza çıkıyor. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz ve aynı zamanda rahat edeceğiniz şortları her renkte bulabileceksiniz.

collezione-bayan-sort-modelleri-5

2014 şort modası ile ön plana çıkan renkler genel olarak açık olarak nitelendirilebilir. Farklı birçok yerde ön plana çıkan şortlarda aynı zamanda sizlere destek olacaktır. Şortlar renkli biçimde kullanılabileceği gibi aynı zamanda desenli olarak da tercih edilebilir. Dilediğiniz gibi alacağınız şortlar sizlere yaz aylarında her kombinde yardımcı olacaktır. Sıcaklardan kurtulmak ve her zaman ön plana çıkmak istiyorsanız şortları her alanda kullanabilirsiniz. Günümüzün modası ile üretilen bayan şort modelleri tarzları ile ön plana çıkacaktır. 2014 yılında ön plana çıkan renklerden yararlanmak istiyorsanız açık renklere yönelebileceğinizi tekrar belirtmek isteriz. Farklı birçok alanda ön plana çıkan şortlar sizlere her zaman destek olacaktır. Modadan yararlanmak bayanlara her zaman destek olabilir. Tarzlarınızı ön plana çıkarabilir, dilerseniz her zaman yeni ürünler ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

381_B

Bayan şort almak sadece özel alanlarda kullanımlara dahil edilmez. Yaz aylarında bulunduğunuz her yerde giyebileceğiniz şortları taytlarla veya tişörtler ile kombin edebilirsiniz. Modanın ön plana sürdüğü yeni şort modellerine bakacak olursak artık her ürünü kombin edebiliyorsunuz. Aksesuarlarınız, çantalarınız ve ayakkabılarınızda bu durumlara dahil edilebilir. Ancak moda her ne olursa olsun tarzınız daima size ait olacaktır. Güzelliğiniz, şortlarda bir adım daha öne çıkabilir.

c2326_q65_13sm_03_02

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.