2014 Trend Saç Renkleri

18 Haziran 2014 Çarşamba, 16:24

Saç modası her sezon değişiklik gösterse de, bazı renk ve modeller aslında hiç trend olmaktan vazgeçmiyor. 2014 yazının içinde olduğumuz şu günlerde, 2014 saç modasını öğrenmek ister misiniz? Siyah, sarı, kahve ve kızıl. Her saç renginin farklı trendleri var. Siz de ten renginize ve tarzınıza en uygun saç rengi ve modelini tercih ederek, 2014 yazında seksi ve güzel görünmeniz mümkün. Tabi bu noktada dikkat etmeniz gereken bir şey var. Sırf moda ya da başkalarında güzel görünüyor diye bir saç modeli ya da rengini seçmek doğru değildir. Saç modeli, insanın tipini, görüntüsünü belirler. Neyse biz gelelim bu yazın trend saç renkleri ve modellerine…

Bu yaz uzun saçlar yeniden moda oluyor. Deniz, kum ve güneş derken saçlarınız yıpranmasın istiyorsanız, uzun saçlarınızın bakımını ihmal etmeyin. Aralarda gölge ve balyajların olduğu saçlar bu yaza damga vuruyor. Açık kahve tonlarda saç renginiz varsa, onları tamamen boyatmak yerine, saçlarınıza ışıltı katmak adına balyaj ya da gölge attırmayı tercih edebilirsiniz.

Yazın ve güneşin etkisi ile saçlarınızın daha da açılacağını düşünürsek, bu yeni saç renginiz size çok yakışacak. Bunların yanında tek renk saçlar da bu yaz revaçta. Özellikle sapsarı ve simsiyah saçlar bu yaz tercih edebileceğiniz renklerden. Eğer açık teniniz varsa, bu yaz kızıl saçları da tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.