2014 Yaz Trendleri

27 Haziran 2014 Cuma, 17:54

2014 yazı genel olarak canlı renklere ve dikkat çekici aksesuarlara ağırlık veriyor. Bu sezon aksesuarların önemi oldukça fazla. Cesur tonlardaki geometrik aksesuarlarla hareket unsurunu arttırın. İnce topuklu stilettolar bu yaz her yerde karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde kalın topuklular da bu sezon yaz akşamlarında giyebileceğiniz ayakkabılardan. 2014 yaz trendleri deyince aklımıza gelen iri kolyeler, büyük küpeler ve renkli bileklikler geliyor. Bu yaz hem gündüz hem de gece davetlerinde aksesuarların büyüleyici etkisinden faydalanmayı unutmayın.

Görünümünüzü ladylike içeriği vurgulayan minik kalpler ve fiyonklu tasarımlarla destekleyin. Bunun için dantelli kırmızı elbiselerden, yine kırmızı kalın topuklu ayakkabılardan, siyah çantalar ve bu tonlarda aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Romantik bir görünüm elde etmek istiyorsanız, o zaman tasarımcıların tutkulu ruhundan yararlanın. Ayakkabılarda cesur, elbisede romantik bir seçim yaparak, tutkulu ve romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yaz yüzük, saç aksesuarları gibi aksesuarlar öne çıkan detaylardan.

Zımbalı aksesuarları yalnızca kışın değil, yazın da kullanın. Rock yıldızlarının ya da gruplarının fotoğraflarının yer aldığı vintage t-shirtlerden destek alın. Bu tişörtleri yırtık mini şortlarla tamamlayarak hem havalı hem de asi bir görünüm elde edin. Bu görünümünüzü yine siyah bir çanta, siyah aksesuarlar ve buğulu göz makyajı ile tamamlayın. Yaz akşamlarında parti kızı olmaya ne dersiniz? Dikkati üzerinize çekmek istiyorsanız, taşlı ve metal aksesuarlara yönelin. Taşlı bir kolye ve çanta ikilisi, siyah mini elbisenizi hareketlendirmeye yetecek.

Bir önceki yazımız olan Bu Hatalara Düşmeyin başlıklı makalemizde en çok yapılan makyaj hataları, makyaj hataları ünlülerin makyaj hataları ve sık yapılan makyaj hataları hakkında bilgiler verilmektedir.