2014 Yılında Neler Moda?

31 Mayıs 2014 Cumartesi, 21:37

2014 yazı bizi karşılarken, biz de sizler için bu yılın en moda trendlerini bir araya getirdik. Hem günlük hayatta hem de gece davetlerinde uygulayabileceğiniz önerilerimize kulak verin. Peki, 2014 yazında neler moda?

  • Yırtık Jeanlerin Asi Tarzı

Bu yazın trendleri arasında yırtık jeanler de yer alıyor. Asi bir tarz yakalamak istiyorsanız, siz de bu modellerden dolabınızda mutlaka bulundurun. Yırtık jean’ler moda olduğundan bu yana diğerlerinin pabucu dama atıldı. Jean’lerinize bir yenisini daha eklemek isterseniz, Hollywood yıldızlarından ilham alabilirsiniz. Yırtık jeanlerinizi gündüzleri babetlerinizle, geceleri ise seksi stilettolarınızla kombinleyin.

  • Kitap Çantalar

Kitap şeklindeki çantalara ne dersiniz? Kırmızı halının üzerindeki güzellerde sıkça görmeye başladığımız kitap baskılı portföy çantalar, trend bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. Kitap görünümlü clutch’lar, bu sezon hiç olmadıkları kadar moda. Kırmızı halıda bu modelleri tercih eden güzeller arasında Katy Perry, Anne Hathaway, Cat Deeley gibi isimler yer alıyor.

  • Cesur Dekolteler

Bu yaz cesur dekolteler revaçta. Göğüs dekolteleri hiç bu kadar seksi olmamıştı. Deri göğüs dekolteleri ile davetlerde dikkat çeken ünlü güzeller, hem cesur hem de oldukça trend görünüyor. Derin göğüs dekolteli tasarım giymeyi tercih ettiğinizde saçlarınızı topuz yapmak doğru bir seçim olabilir.