Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

26 Mayıs 2014 Pazartesi, 22:12

Hiç birimiz aldatmak ya da aldatılmak için ilişkiye başlamayız. Ancak kimseye körü körüne de bağlanmamak gerekiyor. Eğer birlikte olduğunuz erkek bunları yapıyorsa, bu işin altında bir bit yeniği olabilir. Bu durumda daha dikkatli davranmanızı ve eğer aldatılıyorsanız, ona göre hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Peki, aldatan erkek nasıl davranır?

  • İlgisiz Tavırlar

Bir erkek aldattığını ilk olarak tavırlarıyla belli eder. Size eskisi kadar önem vermediğini düşünüyorsanız, ufukta ayrılık olabilir. Tabi aldatılıyor olmanız da ihtimaller arasında.

  • İkinci bir telefon

Önemli bir iş adamı ile birlikte değilseniz, ikinci bir telefon genellikle başka bir kadının daha habercisi olabilir. Eğer kullandığı başka bir telefon varsa, bunun altında yatan sebepleri araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

  • Daha sık özür diliyor

Eskiden size iltifat etmekten bile çekinen erkek arkadaşınız artık sık sık birşeyler için özür diliyorsa, o zaman şüphelenmeniz gereken bir şeyler olabilir!

  • Arkadaşları ile Çıktığında Açılmayan Telefonlar

Arkadaşları ile çıktığı gecelerde siz onu aradığınızda açmayıp çok daha sonra geri dönüyor ve duymadığını söylüyorsa, bu gerçek olabilir. Ancak aynı durum sık sık tekrarlanıyorsa, şüphelenmeniz de doğal.

  • Şarjım Bitti

Telefona cevap vermiyor olmasından daha da kötüsü, telefonunun kapalı olmasıdır. Sonrasında şarjının bittiğini söylüyorsa, sizden başka görüştüğü bir kadın daha olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Yengeç Burcu - 26 Nisan Cumartesi başlıklı makalemizde cumartesi yengeç burcu, yengeç burcu 26 nisan ve yengeç burcu 26 nisan yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.