Ananas Yumurta Detoksu

01 Temmuz 2014 Salı, 21:22

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz bir isim Şeyda Coşkun. Türkiye’de çok popüler olmayan bir meyve olan ananas, şu günlerde çok sık tüketiliyor. Bunda Şeyda Coşkun’un payı da büyük. Oldukça faydalı bir meyve olduğunu ve düzenli olarak tüketilmesi gerektiğini söylediği ananası, diyetlerinde de sık sık verdiğini söylüyor. Ünlü yaşam koçu ile hayatımıza giren bir detoks türü de ananas yumurta detoksu oldu.

3 günde 3 kilo verdiren 3 günlük bir detoksun bir parçası olan ananas yumurta detoksu, Şeyda Coşkun’u takip ederek kilo verenlere de oldukça faydalı oldu. Sindirim konusunda oldukça başarılı bir meyve olan ananas, tadı ile tatlı ihtiyacınızı giderirken, vücuttan ödem atılmasına da yardımcı olur. Eğer birkaç gün sonra katılacağınız bir parti ya da davet varsa, vücudunuzdaki şişkinlikten kurtulmaya ihtiyacınız varsa, ödem atıcı ananas yumurta detoksu çok iyi bir seçim olacak. Gelelim bu detoksun uygulanışına…

  • Sabah kalkınca 1 adet haşlanmış yumurta ya da 2 yumurta beyazı ile güne başlayın.
  • Kahvaltıdan 2 saat sonra ara öğünde 1-2 dilim ananas tüketebilirsiniz.
  • Öğle yemeğinde yine 1 adet haşlanmış yumurta ya da yumurta beyazı, akşam yemeğinde de yine sabahki öğünün aynısını tüketeceksiniz.
  • 3 ara öğünde de birer dilim ananas yemeniz gerekiyor. Oldukça zorlu bir detoks olsa da, ananas yumurta detoksu, vücuttaki şişkinliği azaltmak ve ödem atmak konusunda oldukça başarılı bir detoks. 3 günlük Şeyda Coşkun diyeti’nin 2.gününü oluşturan bu detoksu, dilerseniz 3 günlük program ile de uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.