Bu Sene Hangi Jean Modelleri Seçilmeli?

26 Mayıs 2014 Pazartesi, 23:09

geniş-paçakoyu-lacivert-kot-modeli

Jean giymek, her defasında modaya uymak anlamına gelmektedir. Her türlü renge, şekle eşlik eden Jeanlar bayanlar tarafından vazgeçilmezlerden biri olmuştur. Daha çok kalça bölümünde son bulan Jeanlar, bayanların belini kavrayarak hatları daha yuvarlak göstermektedir. Bu durumda bu tür modellerin seçilmesi, kalçaları dar göstermektedir. Jeanlar, farklı renklerle size sunulsa bile sizi tamamlayan türler seçilmelidir. Jean problemli ortadan kalktıktan sonra sıra Jeanları tamamlamaya gelmiştir. Ayakkabı olarak yaz aylarında babet türlerini seçebilir, hem modaya uyar hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çeşitli aksesuarlarla birlikte kendinizi süsleyerek elbiseleri bir oluşum içerisine sokabilirsiniz.

bayan_jean_5595

İş hayatına atılan bir bayansanız, Jeanların üstüne sade bir gömlek veya sade herhangi bir ince kazak giymek sizi hem resmi hem de olduğunuzdan daha şık göstermektedir. Bu tür önerilere uyarsanız, her zaman modaya uyarak hareket etmiş olursunuz. Modayı yakından takip etmek sadece orada sizlere sunulanları uygulamak değil, kendinizin de yapacakları farklı tasarımlar ve seçimler ile en yakışanları bulmanız konusunu da içermektedir. Özellikle bayanların çalışma günleri dışında Jean tercihleri daha çok görülmektedir. Hem kendilerini daha çok rahat hem de görünüm açısından da oldukça güzel bir seçim yaparak giyim tercihlerini bu yönde yapmaktadırlar. Modayı yakından takip eden bayanların bildikleri bir durum olan, her yıla uygun seçenekler arasında mutlaka Jean pantolonlar ile yapılan sunumlarda yer almaktadır.

20293680_204331097

Bayanların kendilerini çok daha iyi hissedecekleri alışverişlerini yaptıkları zaman genellikle modaya uygun seçeneklerin mağazalarda ve internette yerini aldığı zamanlar olarak da bilinmektedir. Bu konuda seçimlerinizi yaparken destek alabileceğiniz araştırmalar sonucunda kendinize en uygun olan seçimleri mağazalarda deneyerek, satın almadan önce üstünüzde de görebilir ve daha güzel seçeneklere yönelebilirsiniz.

2012-mavi-jeans-bayan-modelleri-1

 

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.