Bermuda Şort Modelleri

19 Haziran 2014 Perşembe, 20:32

Bu yazın trendleri arasında yer alan bermuda şort modelleri, yazın dışarı çıkarken rahat ve şık bir kombin yapmak isteyenler için doğru bir parça olacak. Kendine has tarzı ile babanızın şortunu giymişsiniz havası yaratan bermuda şortlar, boyfriend jeanlerden sonra bu yazın trendi oluyor. Bu yılın modasında dar ve skinny jeanlerin yerini bol pantolonlar, bol etekler ve bol şortlar alıyor.

90’ların modası bermuda şortlarla yeniden revaçta. Kendi içinde maskülenlik barındıran bu şortlar, diğer şortlara oranla biraz daha uzun, kaprilerden ise daha kısa. Bermuda şort alışverişine çıkacaksanız, bol bol model denemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bermuda şortlarda kalıplar ve boylar farklılık gösterebiliyor. Eğer boyunuz kısa ise bermuda modeller yerine mini şortları giymenizi tavsiye ediyoruz, zira boyunuz kısaysa bu şortlarla olduğunuzdan daha kısa görünebilirsiniz.

Eğer illa sezonun trendine ayak uydurmak istiyorsanız, o zaman bermuda şort modellerini dolgu topuklu sandaletler ya da stilettolar ile kombinleyerek de günlük hayatta hem havalı, hem trend hem de şık birer kombin yaratabilirsiniz. Son zamanlarda moda bloglarında sıkça karşımıza çıkan bermuda şortlar, bu yazın sokak modasına da yön veriyor. Aslına bakarsanız, bu şortları birçok farklı parça ile kombinlemek mümkün. Yazın kot bermudalarını renkli t-shirtler ve renkli sandaletlerle kombinleyebilir, yine renkli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Ya da bel hizasında biten kısa t-shirtleri de bermuda şortlarla kombinleyerek yine günlük hayata uygun şık ve trend bir kombin yaratabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.