Beties ile Eğlenceli Kurabiyeler

23 Temmuz 2014 Çarşamba, 21:26
Beties ile Eğlenceli Kurabiyeler

Beties ile Eğlenceli Kurabiyeler

Özel günlerde sevdikleriniz için sıradan bir hediye değil de sizin fikirlerinizi ve sevginizi yansıtan bir hediyeye ne dersiniz? Hem de alışılmışın dışında şaşırtıcı bir hediye sunma fırsatını da elde etmiş olacaksınız.

cupcake

Beties firması sizin tüm beklentilerinizi karşılayabilecek bir firmadır. Özellikle sizin istediğiniz bir formatta ya da kendi özel tasarımları olan eğlenceli kurabiyelerle sevdiklerinizin gönlünü çelip, onları özel günlerinde çok mutlu edebilirsiniz. Müşterileri için tüm kolaylıkları sağlamaya çalışan bu firma rengarenk internet sitesiyle de eğer bir fikriniz yoksa özgün çalışmalarıyla size yardımcı olmaya hazır. Yeni bir işe başlayan arkadaşınız için uğurlu kurabiyeler, henüz bir bebek sahibi olmuş bir çift için pembiş farecik ve ya nazar boncuğu, sevgililer günü için sevgilinize mesajlı kurabiyeler gibi daha pek çok seçenekle sizi ve sevdiklerinizi şaşırtarak mutlu edebilir, kim bilir belki de birilerinin gönlünü de çelebilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden online olarak sipariş verebilir ya da bir telefonla istediğiniz kurabiye tarzını uzun uzun anlatabilirsiniz.

pasta

Beties firması işinde uzman çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğundan hiç tereddüt etmeden siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca o mükemmel pasta ve kurabiyelerin tadını bir kez aldınız mı müptelası olacaksınız. Üstelik pastacılık kursu hizmetiyle siz de kendi kek ve kurabiyelerinizi kendiniz yapabilir hem kendinize bir hobi edinmiş hem de dilediğiniz kurabiyeleri kendi emeğinizle sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Adres :http://www.beties.com/