Boyalı Saçlarınızı Koruyun!

15 Haziran 2014 Pazar, 23:55

11

Bayanların doğal saç renkleri her zaman dikkatleri çekecek renklerde olmayabilir. Herhangi bir saç rengi boyası da bayanlara her zaman yakışabilir, tarzlarını tam anlamıyla yansıtabilir! Sizlerde tercihlerinize bağlı kalarak kendinize yakıştığını düşündüğünüz saç renginizi seçerseniz ve o renge sahip olmak için boyama işlemini yaparsanız birçok açıdan avantaj sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Saç renkleri boyandığı zaman boya zamanla geçecektir. Ancak bu durumu bozmadan renk açılmadan ve eski saç renginize dönmeden uzatabilir, saçlarınızı koruyabilirsiniz.

12

Boyalı saçlar için yapılan yöntemler arasında renk seçimleri önemlidir. Açık renkli saçlar güneş ışınlarından dolayı daha da açılacak, koyu renkli saçlar ise güneş ışınları tarafından kızıllaştırılacaktır. Bu yüzden tercih yaptığınız rengin bir ton koyusunu yapabilir veya on günde bir boyalı şampuanlar ile saçlarınızı koruyabilirsiniz. Boyalı saç şampuanı kullanmak saçlarınızdaki rengi nüfus eder ve korunmasına aracı olur. Sizlerde tercihlerinize bağlı kalarak her zaman dilediğiniz rengi alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Farklı renkleri korumak için saçlarınıza birçok yöntem uygulayabileceğinizi belirtmek isteriz. Sarı boyaya sahip olan havuzlardan zarar görebilir. Bu durumda klordan koruyan saç kremleri kullanarak rahatça havuza girebilirsiniz. Boyalı saçlarınız çok kuruyor ve zarar görüyorsa, boyalı saçlara özel olan nemlendiriciler ve saç kremleri kullanabilirsiniz. Boyalı saçlar sadece kendiliği durursa zarar görmez. Bu yüzden saçlarınızı yıkadığınızda saçlarınızı özenle durulamaya özen göstermelisiniz.

14

Saçlarınızda herhangi bir problem yaşamamak için bitkisel çözümlere ait olan yöntemleri de kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bu durumda tercihlerinize bağlı kalarak her zaman bayan saç renkleri kategorilerinden yararlanarak saçlarınıza en iyi şekilde destek olabilirsiniz. Artık uygulayacağınız yöntemler ile boyalı saçlarınız daha kalıcı olacak ve her zaman en iyi şekilde destek alabileceğinizi belirtmek isteriz.

13

 

Bir önceki yazımız olan Kremalı Meyveli Kup Resimli başlıklı makalemizde kremalı meyveli kup nasıl yapılır?, kremalı meyveli kup tarifi ve resimli anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.