Boyfriend Jeans Nedir & Kombin Nasıl Yapılmalıdır?

03 Mayıs 2014 Cumartesi, 12:56

Boyfriend Jeans Kombin Nasıl Yapılmalıdır?

Evet bugünlerde bayanlar arasında pek moda olan boyfriend jeans giyim hakkında biraz örnekler verip bu akımın nerden doğduğu konusunda bilgiler vermeye çalışacağım.

Boyfriend giyim tarzı için çook fazla birşey yapmanıza gerek yok öncelikle erkek arkadaşınızın veya kardeşinizin gardrobunu elinize geçirmeniz yeterli 😀 Evet şaka bir yana bu sene çok moda olan bu giyim tarzı gençler arasında çok tutuluyor.Hem rahat olması hemde kadınlar üzerinde erkek elbiselerinin çok havalı durması böyle bir piyasanın doğmasının en büyük nedeni olmuş gibi görünüyor.Bugünki yazımızda bu moda akımına dair örnekler ve nasıl kombin yapılmalıdır sorusunun cevabını sizlere vermeye çalışacağım.

Boyfriend Gömlek

Boyfriend tarzı gömlek seçelim öncelikle, daha sonra gömleği klasiğin dışına çıkarak kollarını katlayalım.Gömleğin altına şort veya tayt giyebileceğiniz gibi eğer bacaklarınıza güveniyorsanız renkli bir mini etek’de tercih edebilirsiniz veya daha klasik giyinmek istiyorsanız şık bir kemer ve hoş bir pantolon’da işinizi görecektir.

BOYFRİEND CEKET

Ceket tercihi yaparken dikkat edeceğimiz en önemli konu elbette bu ceketlerin bol ve rahat olması.Yıllar öncesinde giyilen salaş ceketler gibi mesela.Ceketler bol ve birbirinden farklı renklere sahip astarlardan oluşursa eminimki çok şık bir kombin yapmış olursunuz.

Sizler için daha fazla kombin örneğide hazırladık.Bu yazın en moda giyim stili olan Boyfriend Ceket, Pantolon Kombinlerini Galerimizden İnceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cilt Lekelerinden Kurtulma Yöntemleri? başlıklı makalemizde cil lekelerine karşı yapılacaklar, cilt lekeleri ve cilt lekelerinden kurtulmak? hakkında bilgiler verilmektedir.