Büyük göğüslü bayanlar nasıl giyinmelidir?

21 Kasım 2014 Cuma, 22:51

Büyük göğüslü kadınların kıyafet seçiminde ne kadar sorun yaşadığını ve alışveriş sırasında zorluklarla yüz yüze kaldığını çok iyi biliyoruz. GardroPlarında her zaman aynı biçimli üst kıyafetleri barındıran büyük göğüslü kadınlar aslında birkaç küçük tarz hilesiyle istedikleri gibi kıyafetlerini belirler. Büyük göğüslü hanımların nasıl giyinmeleri ve en çok nelere dikkat etmeleri gerektiğini paylaşmak istiyorum

.1411891888_scarlett-johanson-wps-1600

Deriler

Deriler stil sahibi hanımların vazgeçemediği parçalardan biridir. Büyük göğüslü hanımların da kurtarıcısı olan deriler  göğsünüzü gizleyerek vücudunuzun üst kısmını daha küçük gösterir.Deriyi seçerken koyu renklere öncelik verirseniz, bu etki iki kat artar.

geniş kazak

Geniş gömlek ve ceket
Geniş gömlek ve ceketler büyük göğüslerinizi gizlemeye ve olduğundan daha küçük göstermeye yardımcı olur. Vücudunuzun üst kısmını daha geniş gösteren bu gömlekleri skinny jeanlerle kombine edebilirsiniz.
Küçük bir not: Penye gömleklerle  hafif bol kesim gömlekleri birbirine karıştırmayın. Oversize tişörtler sizi olduğunuzdan daha şişman gösterir.
diz boyu etek

Dizden olan etekler

Dizden olan etekler yeni bölümün en sevilen giysileri arasındadırBu tip etekler igiydiğiniz zaman hem daha güzel bir duruşunuz olurhem de tüm dikkati vücudunuzun alt kısmına çekmiş olursunuz.

Blazer ceketler
Blazer ceketlerden  daha kurtarıcı bir parça var mı? GardiroPların vazgeçilmezi olan blazerler büyük göğüslü kadınların da en yakın dostudur. Vücudunuzun geniş bölümlerini gizleyen blazerlar göğüslerinizin büyük görünmesine engel olur.
1411317647_6
Tam toplayan büstiyerler
Bugüne kadar giydiğiniz farklı kesimli sütyeni bir kenara koyun ve toplayıcı özelliği olanları almaya koşun. Derleyici büstiyerler göğüslerinizin en az 2 ölçü küçük görünmesini sağlar ve kıyafetlerinizin üzerinize daha iyi oturmasına yardım eder.
Büyük göğüslü hanımların asla giymemeleri  gereken giysiler:
– Dar pantolon ve dar gömlek,
– Düğmeli gömlek ve ceketler

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.