Darphin Cilt Bakım Ürünleri

03 Haziran 2014 Salı, 21:00

Kalitesi ile en çok tercih edilen kozmetik markalardan birisi olan Darphin, güzellik ve cilt bakım ürünleri ile de beğeni topluyor. Cilt bakımınızın önemli bir parçası olan günlük krem, tonik ve yüz temizleyicileri ile Darphin, 20 yaşından başlayarak 50-60 yaşına kadar bayanlara hitap ediyor. Darphin’in en yeni ürünü Melaperfect nemlendirici, sıkılaştırıcı etkisi ile elastikiyet kaybını da önlüyor.

Ciltte bulunan koyu lekelerin azalmasına da yardımcı olan Darphin yumuşak ve kusursuz bir cilt görünümü vaat ediyor. Aynı zamanda UVA ve UVB ışınlarına karşı da koruyan Darphin’in bu en yeni nemlendiricisi ile cildinizin nefes almasını da sağlıyor. 189 TL’lik fiyatı ile sektörün en yeni ürünlerinden birisi olan Darphin Melaperfect’in yanı sıra Darphin günlük cilt bakım ürünleri ile de vazgeçilmezimiz oluyor.

Yüz yıkama jeli, tonik, nemlendirici, gece kremi, göz çevresi kremi ve diğer günlük ve haftalık bakım ürünleri ile kaliteli ve sağlıklı bir cilt temizliği vaat eden Darphin cilt bakım ürünleri, piyasadaki birçok kozmetik markaya göre de daha uygun fiyat sunuyor. Cildin yenileme sürecini destekleyen ve pigmentleri ile cildi tazeleyen Darphin cilt bakım ürünleri, kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren vazgeçilmeziniz olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.