Duvarlarınız neşelensin ister misiniz?

11 Temmuz 2014 Cuma, 21:48

01

 

 

Duvar stickerları olarak bilinen yapıştırma çeşitleri artık o kadar farklılaşıyor ki, seçmekte zorlanıyoruz pek tabii. Bir mekanı tasarlarken 3 boyutlu olarak düşünmemiz şart, duvarlar bir mekanın aynası gibi. Bomboş bırakırsanız oldukça ruhsuz, ama birkaç müdahale ile mekanlarınız enerjik ve neşeli olacaktır.

 

02-2

 

Örnekteki gibi bembeyaz duvar ve mobilyalarla döşenmiş bir yatak odası, seçilen çizgi roman niteliğindeki duvar stickerlarıyla nasıl da canlanmış, yaşayan bir oda haline gelmiş. Tek bir parça sticker seçebileceğiniz gibi, bütünlük arz eden, bir anlamı ve bir hikayesi olan yapıştırma gruplarını da bir veya birkaç duvarınızda beraber kullanabilirsiniz.

09

05

03

Doğa motiflerinin yanı sıra geometrik şekillerin de duvarlara çok yakıştığını söylemeliyim. Nasıl bir mekan yaratma arzusunda iseniz, ona uygun stickerlar mevcut. Beyaz duvarınıza renkli veya siyah yapıştırmalar uygulayabileceğiniz gibi, renkli duvarlarınıza da örnekteki gibi beyaz bir sticker oluşturduğu görsel tezatla oldukça yakışacaktır.

07

Yukarıdaki örnekte adeta bir dantel işlemesi şeklinde bir sticker modeli görüyoruz. Yarattığı zarif algı ile mekanınız çok şık görünecektir.

12

Hayvan figürleri de seçenekler arasında, bunlardan en sık tercih edileni kuş figürleri. Koridorlar gibi geçiş mekanları ile uyum gösterecek bir seçim olabilir.

10

08

general

Üstte yer alan dünya haritasi şeklindeki duvar stickeri bir ofis mekanı için oldukça uygun. Oldukça yaratıcı bir düşünce ile dünya haritası formu içine farklı boyutlardaki ülke isimleri doldurularak omodern ve farklı bir görünüm yakalanmış.

Bir önceki yazımız olan Eğlence Sonrası da Güzel Görünün başlıklı makalemizde eğlence sonrası cilt bakımı, parti sabahı güzel görünmek ve parti sonrası cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.