Ebru Gündeş Boşanıyor mu?

24 Eylül 2016 Cumartesi, 22:33

Amerika’da karapara aklama,dolandırıcılık gibi suçlardan tutuklu bulunan ve Nisan ayında duruşmaya katılmak için Miaami’ye giden ve Reza Zarrab’tan boşanmak istediğini bildiren Ebru Gündeş sessizliğini bozdu.

ABD’de tutuklu bulunan Türkiye’de 17-25 Aralık operasyonları ile tanınan İran asıllı işadamı Reza Zarrab, ses sanatçısı Ebru Gündeş ile boşanıyor.

Aydınlık’ın haberine göre, halen ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab avukatları aracılığı ile yaptığı açıklamada Ebru Gündeş ile boşanacağını açıkladı. Zarrab boşanma teklifinin Ebru Gündeş’ten geldiğini ve kendisinin de bu teklifi içinde bulunduğu güç koşullara rağmen kabul ettiğini açıkladı. Reza Zarrab 17-25 Aralık operasyonları sürecinde tutuklanmış ve 70 gün tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılmıştı. Zarrab 19 Mart 2016 tarihinde ABD’ye gittiğinde FBI tarafından Miami’de tutuklanmıştı.

Boşanacağını bildiren  ve eşi Reza Zarrab’ında eşinin boşanma isteği karşısında sanat hayatının zarar görmemesi için olumlu baktığı haberler arasında

ebru gundes boşanıyor

ebru gundes boşanıyor

56f57e7e67b0a929d85d758f

Bir önceki yazımız olan Selülite Neden Olan Gıdalar başlıklı makalemizde selülit neden olur, selülite neden olan gıdalar ve selülite neden olan içecekler hakkında bilgiler verilmektedir.