En güzel 5 kadın parfümü

01 Aralık 2014 Pazartesi, 23:00

Şüphesiz ki, hem erkekleri, hem de kadınları en çok etkileyen özelliklerden biri de parfümdür. Iyi, en çok erkeklere etkileyen parfümler nelerdir? Çiçek kokuları, yoksa meyve, belki de tatlı bir parfüm? Gözəlliyimizi tamamlayan bu parfümleri sizin için aradım. İşte, en çekici, en trend parfümler.Şişesinin görüntüsü ile dikkati kendine çeken bu parfüm 2013 yılının en iyi koku seçildi. Hindistan cevizi suyu, vanilin, hanımeli notaları, leylak ve portakal çiçeği kokusu ile tam bir yaz p1417360903_1arfümü.

2005 yılının parfümü olmasına rağmen hala büyük bir kullanıcı kitlesi olan Calvin Klein’ın bu koku üst notalarında nar, hurma ve taze otlar, orta notalarda siyah orkide, Champaca çiçeği, lotus, alt notalarında ise maun ağacı, kehribar, siyah menekşe barındırır. Baş döndürücü iyi bir erkeğe etkilememesi mümkün değildir.

1417360896_2

Addict: keskin baharat kokusu, uzun süreli etkisiyle kullanımı imtina olunmayan bir parfümdür. Açtıktan birkaç saat sonra solan ve çok özel olan “Gecenin kraliçesi” isimli çiçekten üretilen bu parfüm size kendinizi ulaşılmaz hissettirir.

1417360877_3

Dolce & Gabbana Desire feminen bir parfümdür. Oryantal esanslı. Genel notası mandalina, liçi ve berqamutdur. Tutkuların ön planda olduğu bu parfüm tam size göredir.

1417360966_4

İncir ve kürü notaları içeren bu parfüm gizemli yanı ile dikkat çekiyor. Kokusunu koklamaya Doymayacağınız bir parfümdür. Adından da anlaşıldığı gibi kadınlık, romantizm ve çekiciliği temsil ediyor. Mistik tarafını da unutmamak gerekir. Şişe tasarımı ile büyüleyen bu parfüm aynı zamanda Lady Gaga’nın da içinde bulunduğu bir çok ünlü ismin tercihleri arasında.

1417360922_5

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.