En Güzel Romantik Komedi Filmler

24 Mayıs 2014 Cumartesi, 22:46

İzlerken birçok farklı duyguyu aynı anda yaşamanıza olanak sunan ve keyifli 1-2 saat geçirmenizi sağlayan romantik komedi filmler, özellikle biz bayanların en beğendiği film kategorilerinin de başında geliyor. En güzel romantik komedi filmlerine gelince, Hollywood’da bu konuda oldukça başarılı yapımlar var. Bizim listemizde ise şu romantik komedi filmler alıyor…

  • The Ugly Truth

Mutlaka izlenmesi gereken romantik komedi filmler listemizde yer alan Kadın Aklı Erkek Aklı, nefret nasıl aşka dönüşür gösteriyor. Ayakları üzerinde duran bir kadın, hiç de tarzı olmayan çapkın bir adama aşık olur. Bu film izlemeye değer.

  • Senden Önce

2011 yılı yapımı film, klasik bir konusu olmasına rağmen, konuyu işleyişi ile bizden geçer not alıyor. Sıkılmadan izleyebileceğiniz, izlerken büyük keyif alacağınız bu filmde, zıt kutuplar birbirini çekiyor.

  • 50 İlk Öpücük

Romantik komedi deyince belki de ilk akla gelen film, 50 ilk öpücük oluyor. Bunca zamandır henüz bu filmi izlemeye zamanınız olmadıysa, bu pazar günü sinema saatinizi bu filme ayırabilirsiniz.

  • Hırçın Sevgilim

Hem Kore versiyonu hem de İngilizce versiyonu çekilen film, her iki versiyonu ile de sinema severlere keyifli bir saat yaşatıyor. En güzel romantik komedi filmler listemizde, My Sassy Girl filmi de yer alıyor.

  • Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar

Kadın-erkek ilişkilerine dair, en başarılı filmlerden. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  • Pretty Woman

Romantik komedi deyince, Hollywood sinemasının klasikleşmiş yapımlarından birisi olan Pretty Woman, imkansız görülebilecek bir aşkın, nasıl gerçek bir aşka dönüşebileceğini gözler önüne seriyor. Size de filmi büyük bir keyifle izlemek kalıyor.

Bir önceki yazımız olan Evlilik'de Cinsel Hayat - Cinsel Problemler başlıklı makalemizde cinsel hayat, evlilik ve ilişki hakkında bilgiler verilmektedir.