En İyi Baharatlı Kadın Parfümü

14 Haziran 2014 Cumartesi, 20:17

“Adınız unutulur ama kokunuz asla! ” Siz de böyle düşünenlerdenseniz, o zaman teninize en çok yakışan parfüm arayışına girmiş olabilirsiniz. Çiçeksi ya da meyveli kokulardan hoşlanmıyorsanız, o zaman baharatlı kokular size göre olabilir. Tabi bir arkadaşınızın üzerinde beğendiğiniz parfümü direk gidip almayın. Çünkü bir başkasının tenine giden bir koku, sizin üzerinizde aynı etkiyi yaratmayabilir.

Baharatlı parfümler, diğer kokulara göre daha iddialıdır. Bu nedenle, baharatlı parfümleri kış aylarında, yaz aylarında tercih edecekseniz de akşam dışarı çıktığınızda tercih etmeye özen gösterin. Peki, en iyi baharatlı kadın parfümü hangisi?

İddialı ve seksi bir koku deyince, ilk önerebileceğim koku Dior Addict oluyor. Biz onunla araya başka kişilerin de girdiği, ancak sonunda tekrar bir araya gelen iki sevgili gibiyiz. Yenilik aramak uğruna yeni parfüm deneyimlerim olduysa da, eninde sonunda ona geri döndüm. Dior Addict, lacivert şişesi, altın rengi işlemesi ve harika kokusu ile insanı büyülüyor. Yolda yürürken, beni çevirip parfümümün adını soran bayanların sayısı ise oldukça fazla. Ayrıca 100 ml’lik şişesi her gün sıksanız bile yaklaşık 10 ay-1 yıl gidiyor. Tek bir fıs bile gün boyu vanilya kokmanıza yetiyor. Harika kokusu ile iddialı gecelerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 50 ml fiyatı 285 TL.

Bir önceki yazımız olan Kaşlarınız mı Dökülüyor? Hemen Vitamin Alın! başlıklı makalemizde bayan kaş, kaş dökülme nedenleri ve kaş dökülmesi hakkında bilgiler verilmektedir.