En İyi Fondöten Hangisi?

18 Haziran 2014 Çarşamba, 17:52

En iyi fondöten arayışına başlamadan önce, öncelikle nelere ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Kimisi için kapatıcılık ön plandayken, kimisi de doğal bir görünüm elde etmek ister. Eğer cilt problemleriniz varsa, özellikle yaz aylarında cildinizde fondöten varmış gibi durmasını istemezsiniz. Ama fondöten sürmeden de olmaz diyorsanız, o zaman hem doğal görünümlü hem de kapatıcı özellikli bir fondötene ihtiyacınız olacak. Peki, hem kapatıcı özellikli hem de doğal bir görünüm sağlayan en iyi fondöten hangisi?

Uzun yıllardır fondöten arıyordum ve birçok farklı markayı denediğimi de söyleyebilirim. Birinin yapısı yağlıysa diğerinin kapatıcı özelliği iyi değildi. Her kullandığım fondötene bir kılıf buldum, bitirmeye uğraşırken yeni bir ürün arayışına koyuldum. İnternette araştırırken denk geldiğim Estee Lauder Double Wear, bugüne kadar denediğim en iyi fondöten. Fiyatı 120 TL, ancak hem yapısı hafif hem de kapatıcılığı çok iyi.

Cildinizde maske varmış görünümü de yaratmıyor. Makyaj yapmadan önce baz uygulayarak fondöten uyguladığınızda ise hafif ve yumuşak yapısı ile Estee Lauder Double Wear fondöten insanı kendine hayran bırakıyor. Eğer cildinizde güneş lekeleri, sivilceler varsa, gün boyu onları gizlemek ve özgüveninizi arttırmak için, bu harika fondöteni denemenizi tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında yağlı yapısı ile sizi rahatsız eden fondöteninizi bir sonraki bahara saklayın ve yaz akşamlarında transparan bir ürün arıyorsanız siz de Double Wear ile tanışın.

Bir önceki yazımız olan Kaşlarınız mı Dökülüyor? Hemen Vitamin Alın! başlıklı makalemizde bayan kaş, kaş dökülme nedenleri ve kaş dökülmesi hakkında bilgiler verilmektedir.