Fit İn Time Nedir?

25 Mayıs 2014 Pazar, 22:10

“Forma girmek için sadece 25 dakika” sloganı ile dikkatimizi çeken ve bildiğiniz spor merkezlerinden daha farklı bir konsepti ile Fit In Time, Türkiye’de 30’a ulaşan şube sayısı ile teknoloji odaklı ilk bireysel antrenman stüdyosu konseptidir.  Haftada yalnızca 1 veya 2 antrenman ile sadece 25 dakikada çok yoğun bir kas çalışması elde edilmesini sağlıyor ve en derin kasların bile çok yoğun bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor.  Bugüne kadar geliştirilen en etkili Fitness Teknolojisi eşliğinde, profesyonel fitness antrenörü ile yapılan 25 dakikalık eğlenceli bir antrenman programı oluşturmaktadır. Geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde, vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda, kişinin özgür iradesi ve güç limitleriyle sınırlı konvansiyonel yöntemlerin çok daha üzerinde bir yoğunlukta çalıştırmaya olanak verir.

Bel ve Sırt Ağrılarına Son:

Fit in Time antrenörleri, postür bozuklukları sebebiyle modern toplumun %80’inin kanıksamaya başladığı, hayat kalitesini düşüren bu problemi bertaraf etme konusunda yoğun bir eğitimden geçerler.  Düzenli uygulama sonucunda, egzersize katılan kişilerin sırt ve bel ağrılarının önemli ölçüde azaldığı belirtildi. Denemeye başlayan katılımcılar, zaman içinde sırt ve bel ağrılarının %50’sinden kurtuldu. Hatta katılanların %45’inde, ağrılar tamamen kayboldu.

Fit İn Time İle Zayıflayanlar:

Bireysel antrenman sistemi ile tüm dünya pazarında önemli bir yere sahip olan Fit In Time, alanında en başarılı profesyonel sporcuların da tercih ettiği Miha Bodytec teknolojisinden faydalanmaktadır. Profesyonel antrenörler eşliğinde yapılan 25 dakikalık uygulama sonrasında, kendinizi çok daha canlı ve fit hissedeceğiniz kesin.

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte Bebeğin Zeka Gelişimi başlıklı makalemizde bebek gelişimi, bebek zeka gelişimi için? ve gebelikte zeka gelişimi hakkında bilgiler verilmektedir.