Gelinlik Modelleri

19 Temmuz 2014 Cumartesi, 20:00

2014-Gelinlik-Modelleri-2[1]

Gelinlik modelleri her gelinin tarzına göre farklılık gösterebilir. Burada siz bir tercih yapıyor iseniz, öncelikle sizin gündelik zamanlarda ki tarzınızı yansıtabilecek olan tasarımlara bakmalısınız. Gerçekten de çoğu zaman diğerlerinin beğendiği ve de tercih ettiği ürünler size yakışmayabilir. Üstelik de konu gelinlik olduğu zaman tercih sadece size ait olmalıdır.

Denediğiniz ürünlerin fiziğinize uygun olduğundan emin olmalısınız. Birisine prenses model yakışır iken, birisine balık etek model yakışabilir. O nedenle aslında böylesine özel bir gün için tercih yaparken ilk olarak yapmanız gereken şey vücudunuzu tanımak ve de buna uygun gelinlik modelleri bulmak, olmalıdır.
Gelinlik Modelleri Tercih Ederken Başkalarının Fikri Önemli Midir?

Her insanın zevkleri ve de tercih ettiği ürünler birbirinden farklıdır. Bu nedenle de sizin en özel gününüzde sizin zevklerinize uygun olan bir ürün tercih etmeniz elbette ki daha doğrudur. Ne kadar çok kişinin fikrini alırsanız, o kadar çok yanılabilirsiniz. Burada ilk olarak siz tam olarak nasıl bir model istediğinize karar vermelisiniz.

 

Gelinlik Modelleri Her İnsanda Farklı Mı Durur?

Bir gelinliği bir başkasının üzerinde gördüğünüz zaman çok fazla beğenebilirsiniz. İlk bakışta hayallerinizi süsleyen gelinliği bulduğunuzu da düşünebilirsiniz. Ancak her insanın vücut yapısı birbirinden farklı olduğu için diğer kıyafetlerde olduğu gibi gelinlik tercihinde de herkesin kendi vücuduna uygun olan ürünler arasından tercihler yapması daha mantıklıdır. Diğer türlü kendinizi yansıtamazsınız.

 

Gelinlik Modelleri Neye Göre Tercih Edilmelidir?

Gelinlik tercih ederken ilk olarak kendi vücudunuzu iyi tanıdığınızdan emin olmalısınız. Örneğin çok kilolu ve de kısa boylu bir bayan iseniz balık tarzı modeller sizi yansıtmayacaktır. Bunun dışında duvak, taç gibi aksesuarların hep uyum içerisinde olduğu tasarımlara bakmalı ve de bunlar arasından bir tercih yapmalısınız. Bu sizin için en özel gün olduğundan sizi en özel şekilde yansıtan tasarımı tercih etmelisiniz.

Sizin vücut tipinize uygun ve de üzerinize oturan bir ürün tercih ederseniz, düğün gecesinde çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu nedenle de düğünden önce seçtiğiniz gelinliği birkaç kez prova etmelisiniz. Ani kilo kaybı ya da kilo alışı gibi durumlarda gerçekten de sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Bol olan bir gelinlik ne modelini gösterir ne de sizin üzerinizde zarif durur. Bu noktada sizin tek yapmanız gereken şey kesinlikle gelinlik modelleri arasından sizi yansıtan doğru ürünü bulmaktır.

Kaynak: http://www.enyenigelinlikmodelleri.net

Resimler:

2014-Gelinlik-Modelleri-9[1]

2014-Gelinlik-Modelleri-3[1]

2014-Gelinlik-Modelleri-5[1]

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.