Halil Sezai ve Zehra Kaya sonunda evlendi

20 Eylül 2015 Pazar, 02:11

Halil Sezai ve Zehra Kaya sonunda evlendi

Halil Sezai, herkesi ters köşeye yatırdı! Sezai, bir süredir büyük aşk yaşadığı Zehra Kaya ile herkesten gizli nikâh masasına oturdu. Çiftin kimseye haber vermeden 23 Ağustos’ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde evlendiği ortaya çıktı.

Aileleri ve yakınları biliyor

Habertürk’ün habrine göre ikili, geçtiğimiz günlerde ünlü tatil beldesi Bodrum’da birlikte tatil yapmış, denizde öpüşürken objektiflere takılmıştı. Halil Sezai’nin ve Zehra Kaya’nın sürpriz evliliğinden sadece ailelerinin ve bazı çok yakın dostlarının haberdar olduğu öğrenildi.

Halil Sezai ve Zehra Kaya, Bodrum tatilleri sırasında samimi halleriyle dikkat çekmişti.

15 gün sonra boşandılar

İsyan şarkısıyla yıldızı parlayan Halil Sezai, hem evlilik hem de boşanma haberleriyle şoke etti. Nikâh, 23 Ağustos’ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı. Sezai ve Kaya, balayına şahitleriyle birlikte çıktı. Balayı adresi de yine Bodrum oldu. Ancak Sezai ile Kaya’nın mutluluğu çok kısa sürdü. Çift, nikahın ardından anlaşmazlıklar baş gösterince aynı hızla ayrılmaya karar verdi.

Sezai’nin yapımcısı Ahmet Çelenk, evliliğin sadece 15 gün sürdüğünü, tarafların anlaşmalı olarak tek celsede boşandığını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Selülite Neden Olan Gıdalar başlıklı makalemizde selülit neden olur, selülite neden olan gıdalar ve selülite neden olan içecekler hakkında bilgiler verilmektedir.