İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü

10 Haziran 2014 Salı, 15:53

Bir türlü geçmek bilmeyen, iyileşmeyen sivilceler, psikolojinizi bozmaya yetebilir. Peki, ergenlikten kalma sivilceler ve sivilce izlerinden kurtulmak için ne yapmak gerekiyor? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun sivilce ve sivilce izleri için birbirinden güzel ve faydalı formülleri var. ibrahim-saracoglu-sivilce-kuru   Biz de, sizler için en çok uygulanan ve en başarılı sonuçlar veren doğal İbrahim Saraçoğlu sivilce kürünü yazımızda paylaşıyoruz. Uzun yıllardır cildinizden uzaklaşmayan ve gece, gündüz dışarı çıkarken sürekli fondöten ve pudra sürmenize neden olan sivilcelerden bu formül ile, düzenli kullanarak kurtulacaksınız. Peki, İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü nasıl yapılır, malzemeler nelerdir?

  • 1 kahve fincanı maden suyu
  • 1 kahve fincanı elma sirkesi

İki malzemeyi bir kapta karıştırın. Karışımı her gün taze olarak hazırlayın ve pamuk yardımı ile cildinize kompres yaparak uygulayın. Aynı uygulamayı sabah akşam mutlaka uygulayın. Yaklaşık yarım saat cildinizde beklettikten sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Ardından nemlendiricinizi uygulamayı ihmal etmeyin. Son olarak, sabah uyguladığınızda nemlendiricinizi güneş koruma faktörlü olarak tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kürü haftada 3-4 gün uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.