Instagram’ın zengin kızı kendi parasını mı? kazanmak istiyor!

11 Ocak 2016 Pazartesi, 10:44

Pasifik Okyanusu’nda bulunan Fransız adası Yeni Kaledonya’da büyüyen 18 yaşındaki genç milyarder Clarisse Lafleur, “Instagram’ın Zengin Çocukları” isimli sosyal medya hesabında ayrıcalıklı yaşamından detaylar gösteren fotoğrafların yayınlanmasının ardından negatif yorumlarla karşı karşıya kaldığını söyledi.

Modacıların pahalı kıyafetlerin giyiyor

Avustralya’da işletme eğitimine devam eden genç kız Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada özel uçakla seyahat ettiğini, süper yatlarda lüks tatiller yaptığını ve ünlü modacıların pahalı kıyafetlerinden giydiğini, ancak insanların onun şımarık ve umursamaz bir zengin çocuğu olduğunu düşünerek hata yaptığını öne sürdü.

instagramın zengin kızı

Kendi parasını kazanmak için sabırsızlanıyor

Lafleur, “çalışıp kendi parasını kazanmaya başlamak için” sabırsızlandığını söyledi.

instagramın zengin kızı

“Sayfayı takip etmeyin”

Eleştirilere rağmen hayatından kareleri sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam edeceğini belirten genç kız, “Eğer benim ve arkadaşlarımın paylaşımları sizleri rahatsız ediyorsa Instagram’da beni ya da Instagram’ın Zengin Çocukları sayfasını takip etmeyin” dedi.

Bir önceki yazımız olan Selülite Neden Olan Gıdalar başlıklı makalemizde selülit neden olur, selülite neden olan gıdalar ve selülite neden olan içecekler hakkında bilgiler verilmektedir.