KLASİK KOLTUK TAKIMI

15 Temmuz 2014 Salı, 16:46

Klasik koltuk takımı denilince akla hemen ağır modeller, altın ve gümüş işlemeler hatta biraz da rahatsız koltuklar gelir. Yalnız yeni sezonda klasik koltuk takımı için düşünülen bu rahatsızlık artık tarihe karıştı çünkü klasik koltuk takımı teknikleri değişti.

El yapımı klasik koltuk takımlarımodelleri kalitesinde imal edilen seri üretim mobilyaları ile klasik mobilya tutkunlarının aradığı tat bu sezon geldi. Malzemelerin artık daha kaliteli kullanılması ve modern takımlarla girişilen rekabet sonrasında klasik çizginin bir nebze gelişmesi bize daha rahat klasik koltuk takımı modelleri getirmiş.

Renklerin 21.asrın renkleriyle harmanlandığı klasik koltuk takımları  modellerinde, siyah – kırmızı da var altın – gümüş de. Özellikle ikili renklerin kullanılmasındaki cesur hamleler insanları yeniden klasik akıma yönlendirmiş.

Eskilerin özellikle tercih ettiği ve klasik akım denilince bir kült halini almış tahta ayaklı koltuklar, bu sene de var ama bu koltukların eskiye nazaran daha geniş olması, bazılarının tek parça olması ve  özellikle konfor bakımından yenilikçi olması dikkat çekmektedir.

Sizler için Asortie Mobilya koleksiyonundan çok özel koltuk takımları görseli paylaştık. Daha fazla modele ulaşmak için www.asortie.com sitesinden Koltuk Takımı koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

 

hanedan_klasik_koltuk_takımları[1]

 

hanedan_kapitoneli_kanepe_modeli[1]

 

belinda-klasik-koltuk-takimi[1]

 

bedesten-klasik-koltuk-takimi[1]

Bir önceki yazımız olan Eğlence Sonrası da Güzel Görünün başlıklı makalemizde eğlence sonrası cilt bakımı, parti sabahı güzel görünmek ve parti sonrası cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.