La Roche Posay Effaclar Jel

08 Haziran 2014 Pazar, 18:29

Hassas ve karma bir cildiniz varsa, La Roche Posay’ın bu harika yüz yıkama jelini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Cilt temizliği için hala sabun kullananlardansanız, hemen sabunu rafa kaldırın ve kendinize yeni bir yüz yıkama jeli ya da köpüğü alın. Bugüne kadar birçok markayı denemiş biri olarak söyleyebilirim ki, La Roche Posay Effaclar jel, cilt problemleri ile gerçekten savaşan ve cildi derinlemesine temizleyen nadir ürünlerden.

la-roche-posay-effaclar-jel-kullananlar

 

Etiket fiyatı 200-300 TL olan birçok markanın yüz yıkama jelinden de çok daha faydalı. Karma ve yağlıya dönük cilt tipleri için özel olarak üretilen bu jel, tonik ve nemlendiricisi ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili oluyor. Hafif yapısı, hoş kokusu ile sabah-akşam uygulamaktan çekinmeyeceğiniz La Roche Posay Effaclar jel, uygun fiyatı ile de kalbimizi kazanıyor. Üstelik şu sıralar bir ürün fiyatına 2 ürün almak da mümkün. Birçok eczanede bu indirim fırsatı sunuluyor.  Şu sıralar La Roche Posay Effaclar Jel’in fiyatı 39 TL. Böylece iki ürüne 80 TL ödemek yerine, tek ürün fiyatına iki adet jele sahip olacaksınız.

la-roche-mu-avene-mi

Avene mi La Roche Mu?

Bir eczaneye girdiğinizde, cilt bakım reyonlarında yer alan belli başlı markalardan ikisidir Avene ve La Roche. Bu durumda da birçoğumuzun aklına, Avene mi La Roche Posay mi sorusu takılıyor. Cilt tipiniz, cilt hassasiyetiniz ve cilt problemlerinize göre bu sorunun cevabı değişebilir. Çünkü her ikisi de dermo ürünler ve oldukça etkililer. Tabi bir ürünün tek başına bütün problemlerini çözdüğünü düşünmek de yanlış. Hangi markanın yüz yıkama jelini tercih ederseniz edin, yanında mutlaka tonik ve nemlendiricisini de almayı unutmayın. Üstelik 3’lü setler çok daha ekonomik bir fiyata denk geliyor.

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.