Lierac Masque Eclat

16 Haziran 2014 Pazartesi, 14:39

Sivilce izleri ve siyah noktalarınız varsa, işte size harika bir ürün. Turuncu yapısı, yumuşak dokusu ve derinlemesine temizleyici özelliği ile Lierac Masque Eclat, kısa sürede cilt problemlerinize çözüm sunuyor. Cildinize ışıltı veren bu maske, nemlendirici özelliği ile de cildinizi besleyerek ışıltı kazandırıyor. Diğer kil maskeleri gibi yıkamanız da gerekmiyor. Geçen hafta, başka bir ürün almak için girdiğim eczanede, bu ürünün testerini verdiler ve kullandıktan sonra yumuşacık dokusu ile kalbimi fethetmeyi başardı.

Ben de daha sonra gidip ürünü satın aldım. Fiyatı 79 TL. Pahalı gibi görünüyor ama çok az bir miktar bile tüm cildinize uygulamaya yetiyor. Uzun bir süre gidecek gibi görünüyor. İçeriğinde sarı kil, portakal özleri buğday proteini ve gelincik çiçeği var. Hafif yapısı ile cildinize ağırlık da vermiyor. Anında sağladığı parlaklık ile Lierac Masque Eclat, tüm cilt tipleri için de uygundur. E vitamini yönünden oldukça zengin olan bu maske, ciltteki erken yaşlanma belirtilerinin oluşumunu da engelliyor. Şeffaf dokusu ve turuncu jel kıvamı ile cildinizde yağlılık hissi de bırakmıyor. Günün her saati cildinize uygulayabilirsiniz.

Ayrıca nemlendirici kıvamında olduğunuz için, su ile yıkamanız da gerekmiyor. Yaklaşık 20-25 dakika cildinizde bekletmeniz yeterlidir. Yüz hatlarını anında pürüzsüzleştirici özelliği ile sivilce ve siyah noktalara hızlı çözüm sunan Lierac Masque Eclat’ı satın almadan önce eczaneden testerini isteyerek önce bir deneyebilirsiniz. Memnun kalacağınızı düşünüyorum, çünkü uzun zamandır verdiğim paraya değen sayılı ürünlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.