Organik Fondöten

22 Haziran 2014 Pazar, 20:02

Beslenmeden cilt bakımına kadar her alanda organiğe doğru ciddi anlamda bir ilerleyiş var. Bu durumda makyaj ve kozmetik ürünlerinin de organik olması kaçınılmazdı. Cildin hava almasını engelleyen, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerine neden olan kimyasal içerikli fondötenler artık yerini organik fondötenlere bırakıyor. Siz de iyi bir organik fondöten arayışı içindeyseniz, Fransa’nın doğal ve organik makyaj ürünlerinde bir numaralı markası Couleur Caramel’in organik fondötenini tercih edebilirsiniz.

Hydracoton Foundation cilde uzun süreli kapatıcılık sağlayıcı özelliği ile organik fondöten markaları arasında bir numara oluyor. Hafif dokusu sayesinde de cildi uygulama ardından ferahlatıyor, pürüzsüz ve kadifemsi bir yumuşaklık veriyor. Yüzde yüz doğal kaynaklı bir ürün olan Hydracoton Foundation, bir çok organik ürün sertifakası sahibi bir ürün. Bu ürün sayesinde cildiniz makyaj yaparken de nefes alacak. Tabi ürünün organik olmasına güvenip cilt bakımı ve temizliğini de ihmal etmemek gerekiyor.

Cilt bakımı ve temizliği günde iki kez, sabah akşam mutlaka yapılmalı. Ama yaz ayları için bu organik fondöten oldukça ideal. Hem cildinizde ağır bir maske görünümü yaratmıyor hem de cildinizde doğal bir makyaj görünümü oluşturuyor.  Siz de yaz aylarında yüzde yüz doğal, hafif yapılı, hoş kokulu ve yumuşak bir fondöten arıyorsanız, Couleur Caramel’in Hydracoton Foundation ürününü tercih edebilirsiniz.