Öteki Kadın 2014 2 Mayıs’ta Vizyona Giriyor!

Birkaç günsonra vizyona girecek olan “ÖTEKİ KADIN – The Other Woman” komedi türünde izleyicinin karşısına çıkacak.

30 Nisan 2014 Çarşamba, 22:28

 

Birkaç günsonra vizyona girecek olan “ÖTEKİ KADIN – The Other Woman”  komedi türünde izleyicinin karşısına çıkacak.İddalı oyuncu kadrosu ve yapım ekibi ile vizyonlar’da büyük beğeni toplayacağı düşünülen film, komik bir intikam oyununu konu ediniyor.Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton gibi sinema’nın parlayan 3 yıldızını kadrosunda barındıran filmde, aldatılan kadınların intikam almak için yaptıkları planlar ve bu süreçte yaşadığı komik anlar izleyiciye sunuluyor.Kadın temalı bir film olan “THE Other Woman”  Nick Cassavetes yönetmenliğinde çekildi.

Film’de İntikam’dan Daha Fazlası Var!

Amerika’da 25 – 27 Nisan 2014 tarihlerinde gösterimde olan film toplam $24,700,000 hasılat yapmış durumda.

Cameron Diaz


Filmin başkarakterlerinden Carly Whitten’ı canlandırıyor. Bu film yönetmen Nick Cassavetes’in Cameron Diaz ile birlikte yer aldığı ikinci proje olma özelliğine sahip. İkili daha önce My Sister’s Keeper (2009) filminde birlikte çalışmışlardı.

Nicki Minaj

Sıradışı halleriyle dikkat çeken Nicki Minaj bu filmle birlikte sinemada ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiriyor. Minaj, Cameron Diaz’ın yardımcısı ve sırdaşı Lydia’yı canlandırıyor.

Kate Upton

Kumsalda keşfedilen Amber rolünde ünlü model Kate Upton’ı izliyoruz. Kate Upton daha önceki The Three Stooges ve Tower Heist filmlerindeki rollerinin ardından bu filmle birlikte üçüncü kez bir sinema projesinde yer alıyor.

Öteki Kadın Filmi HD Fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz!