Özel Partiler için Ünlü Modellerin Tavsiyeleri

04 Haziran 2014 Çarşamba, 23:54

Günümüz sıklıkla ön plana çıkan ünlü modelleri her zaman tarzları ve kullandıkları moda ile ön plana çıkabiliyor. Sizler, en iyi modellerden yararlanmak istiyorsanız dikkatle modayı takip edebilir ve özel partileriniz için en şık bayan siz olabilirsiniz. Bayanların yaz aylarında partiler için kullanabilecekleri açık renkli elbiseler ünlü modeller tarafından öneriliyor! Sizinde tarzınıza uygun olan bu elbiseleri her zaman kullanabilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.34

Özel partiler için kullanabileceğiniz bir alternatif abiyeler. Abiye modelleri artık taşlı ve desenli modelleri ile dikkat çekiyor. Sizlerinde tarzına uygun olan bu ürünleri almak istiyorsanız modanın en güzel ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Tercihlerinize bağlı kalarak sürekli ön plana çıkan ürünler ile her zaman 2014 modası sizlere alternatifler sunacaktır. Özel partiler, ünlü modeller tarafından çok önemseniyor ve aynı zamanda modellerin güzellikleri bizlere daha çok yansıyor. Abiyeler ile birlikte ince topuk ayakkabılar, küçük çantalar ve en iyi aksesuarları kullanabilirsiniz. Abiye modelleri 2014 yılında taşlı olarak sunulması sizlere birçok avantaj sunarken, birçok kişi tarafından da aynı zamanda tercih edilebiliyor. Abiye modellerinin çeşitli renklerde sunulması kesinlikle en iyi ürünleri bulmanızı sağlayacaktır. Açık renkli elbiseler yaz aylarında tercih edilirken, ünlü modeller genelde özel partilerde koyu renkli elbiseler ile ön plana çıkmakta. Bu durumda sizlerde kendinize göre açık, ünlü modellerin tavsiyelerine göre koyu renkli elbiseler giyebilirsiniz.

37

 

Tercih edilen elbiseleri en iyi destekleyen moda ürünlerinden bazıları aksesuarlar ve ayakkabılardır. Bayanlar tercihlerinize bağlı kalarak dilerse ince topuk dilerse dolgu topuk kullanabilirler. 2014 abiye tarzları ile her zaman ön plana çıkmayı başaracaksınız. Farklı birçok ünlünün kullandığı elbiseler her zaman sizlerin de tercihi olabilir.

36

 

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Seda Ozansoy

    Güzel bir konuya dikkat çekmişsiniz, teşekkürler.

  • Buket Ekşioğlu

    Yani baktığımız zaman ünlülerimiz aslında, giyimleri ile topluma çotka örnek olamıyor ama ben yinede konu için teşekkür ediyorum.

  • Azra Baturalp

    Ünlüler bunları tavsiye ediyor, ama halk bunları nasıl giyecek demiyor 😀