Parfüm Sıkmadan Da Güzel Kokun!

05 Temmuz 2014 Cumartesi, 23:19

Parfüm, güzel kokmak ve etrafınızdakileri kokunuzla büyülemek için iyi bir adımdır. Ama güzel kokmak için de illa parfüme ihtiyacınız yok. Piyasadaki iyi parfümlerin fiyatlarını bilmeyen yok, o kadar büyük  paralar harcamak yerine, çok daha ekonomik yollarla da güzel kokabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz şu sıcak yaz günlerinde güneş korumalı nemlendiricilere ihtiyacınız olacak. Evden çıkmadan, içeriğinde çiçek ya da meyve aromaları bulunan bir nemlendirici uyguladığınızda, önünüzdeki birkaç saat boyunca etrafınıza hoş bir koku yayacaksınız. Bu sayede hem cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyacak, hem de ekonomik bir fiyata güzel kokacaksınız.

Vücut peelingi ile de en az parfümle olduğu kadar güzel kokabileceğinizi biliyor musunuz? İçerisinde çeşitli bitkilerin özleri bulunan iyi bir peeling ile duştan çıktıktan sonra, tüm gün rüzgarda kokunuz hissedilecek. Yapışkanlık hissi bırakmayan vücut yağlarına ne dersiniz? Duştan çıktıktan sonra nemi vücudunuza hapseden ve günlük kullanım için ideal olan vücut yağları, oldukça da kullanışlıdır.

Güzel kokulu bir ürün ile parfüm sorununa bir çözüm getirebilirsiniz. Teninizde oldukça kalıcı ve enfes kokan bir ürün için Ren Moroccan Rose vücut yağını tercih edebilirsiniz. Kokusu inanılmaz kalıcı ve baskın olduğu için, gün boyu parfüm sıkmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Daha da ekonomik bir çözüm arıyorsanız, aromatik kolonyaları tercih edebilirsiniz. Fazla baskın olmayan ve cilt phı ile uyumlu, yasemin ya da papatya kokulu bir kolonya, gün içinde ferahlamanızı sağlarken, güzel kokmanızı da sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.