Pırlanta İhtişamı

18 Temmuz 2014 Cuma, 14:02

Pırlanta seçimleri oldukça zor oluyor. Özellikle bu yıl pırlanta tasarımlarının sayısı oldukça arttı. Artan bu sayıyla beraber çok daha fazla modelle karşı karşıya kalacaksınız ve bu durum da seçimlerinizdeki zorluğu iki katına çıkaracak. Fakat bir avantajı var ki o da zevkinize uygun bir pırlanta sahibi olmanız bu sayede çok daha basit olacak. Hemen bu yılın pırlanta takı tasarımlarına bir göz atabilir ve uygun fiyattaki bu pırlanta takılardan birini hemen satın alabilirsiniz.

Pırlanta kolye seçeneklerden ilki olarak karşımıza çıkıyor. Pırlanta kolye tercih edecekseniz bu konuda kesinlikle zorluk çekmeyeceksiniz. Bu yılın trend olan pırlanta kolye modelleri arasında harfler ve hayvan figürlerinin yanı sıra sonsuzluk işareti ve kalpli pırlantalar göz kamaştıran tasarımlar arasında bulunuyor.

Pırlanta küpe tasarımları da bu yılın en iyi tasarımlarıyla ortaya çıkan kategorilerden birini oluşturuyor. pırlanta küpe satın almak istiyorsanız uzun ve kısa modellerden birini tercih edebilir ya da küçük taşlı ya da büyük taşlı modellerden birini hemen seçebilirsiniz. Hatta kolyeye uygun bir küpe seçip bir set bile oluşturabilirsiniz.

Pırlanta tektaş modası ise hiçbir zaman geçmiyor ve her zaman ilk sırada yer almaya devam ediyor. pırlanta tektaş sayesinde sevdiğiniz kadını özel bir günde oldukça mutlu etmenin yanı sıra evlilik teklif ederken de unutulmaz bir an yaşatmak için kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.