Saç Bandı/Bandana Modası

16 Temmuz 2014 Çarşamba, 18:48

İlkbahar’dan beri özellikle ünlülerde eskiden moda olan saç bantlarını yeniden görmeye başladık. Saçınızla uğraşmak istemediğiniz ya da fazla aksesuar kullanmak istemediğiniz günlerde kurtarıcınız olacak saç bantlarını ben de sizlerle paylaşmak istedim.

815

Çiçek, yıldız, geometrik desenler, puantiye, ebruli kısacası farklı farklı renkler ve desenler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Saç bantlarıyla hem fazla uğraşılmış görünmeden saçlarınızı şekillendirip hem de oldukça bohem bir havaya bürünebilirsiniz.

o

Özellikle içinde bulunduğumuz aylarda çokça açık hava konserleri ve festivaller oluyor. Bu tarz etkinliklerde kot şortunuz ya da elbiselerinizle birlikte farklı saç bantları kombinleyebilirsiniz.

25829

Üstelik farklı bağlama çeşitleriyle hiç zaman harcamadan çok çeşitli görüntüler elde etmekte mümkün. İster yandan bağlayın, ister önden düğüm görüntüsü yaratın isterseniz de taç gibi takın. Tamamen zevkinize kalmış.

timthumb.php

turband-headband

Ben bu modelleri bir eşarp ya da fularla yapamam diyenler de endişelenmesin bu şekilde satılan lastikli saç bantları da var hem de fiyatları oldukça uygun. Size alıp takması kalıyor.

sacbantlari1

Gündüz, gece hatta plajda bile kullanabileceğiniz benim çok sevdiğim bir trend bu. Bu tarz ürünleri aksesuar dükkanlarında, bir çok hazır giyim mağazasında ve internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Sevgiler…

Bir önceki yazımız olan Soru Cevap : Zayıflama Hapları Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde haplar ile zayıflanabilirmi?, zayıflama hapları ve zayıflama hapları nasıl kullanılmalıdır? hakkında bilgiler verilmektedir.