Saçları Uzatan Maske Tarifleri

19 Haziran 2014 Perşembe, 23:39

11

Bayanların her zaman en önem verdikleri bölgelerinden bir tanesi saçlarıdır. Saçlar, bayanlar için olmazsa olmaz ve vazgeçilmez alanlar arasında yer alır. Bazı bayanların yaşadığı problemlerden bir tanesi saçlarının istedikleri gibi uzamamasıdır. Saçlar, her zaman doğal nedenlerden dolayı uzayamaz. Bu durum tamamen vücudun problemlerinden kaynaklanır ve kişinin sağlıksız olduğu anlamını taşımaz. Sizinde saçınız istediğiniz gibi uzamıyorsa hemen sunacağımız maskeleri uygulayabilir ve en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Bu durumda kaliteli bir hizmet alacağınız için saçlarınızı uzatabilecek, uzun saçlar için gerekenleri yapabileceksiniz.

14

İlk maske için gereken malzemeler şu şekilde; badem yağı, hint yağı, buğday yağı, sarımsak yağı, yılan yağı ve B vitaminidir. Eczaneden veya aktarlardan aldığınız malzemeleri bir kavanozun içerisine atınız. Karıştırdığınız malzemeleri saçlarınıza uygulayın ve haftada bir şeklinde bu döngüyü devam ettirin. Sürekli tekrarladığınız bu maske ile saçlarınız artık uzunluğa kavuşacaktır. Saçları uzatan maske ile her zaman hizmet almak istiyorsanız diğer bir tarifi sizlere sunabiliriz. Taze alınmış ısırgan otunu demleyiniz. Banyo yapmadan önce saçlarınıza uygulamış olduğunuz ısırgan otunu yaklaşık yirmi dakika boyunca saçlarınızda bekletin ve banyo yaparak saçlarınızı arındırın. Isırgan otu sayesinde farkı hemen anlayabileceğinize emin olabilirsiniz. Saçları uzatmak için sizlere üçüncü ve son maskemizi de sunacağız. Sahip olmanız gereken maskeler; susam yağı, badem yağı, yılan yağı, hint yağıdır. Eşit miktarda kaba eklediğiniz yağları karıştırmaya başlayın. Karışımınız bittiğinde maskeyi özellikle masaj şeklinde saç diplerine uygulayın. İşlem bittiğinde kafanızı streç ile sarın ve kırk beş dakika kadar maskeyi kafanızda bekletin.

12

Uzun saç maske tarifi ile her zaman kısa saçlarınız artık gürleşecek ve uzamaya başlayacaktır. Doğal yöntemler ile ön plana çıkan sistemlerden yararlanmak istiyorsanız her zaman sizlere sunduğumuz bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu durumda sürekli maskeleri uygulayabilir verim aldığınızı hissettiğinizde işlemleri sonlandırabilirsiniz.

13

Bir önceki yazımız olan Kremalı Meyveli Kup Resimli başlıklı makalemizde kremalı meyveli kup nasıl yapılır?, kremalı meyveli kup tarifi ve resimli anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.