Saucony Koşu Ayakkabısı

06 Temmuz 2014 Pazar, 23:33

Amerika’nın en ünlü ayakkabı markası Saucony artık Türkiye’de. İster tatilde ister şehirde, formunu korumaktan ve seni sen yapan tarzından vazgeçme. Yürüyüş yaparken ya da koşarken gerçek rahatlığa adım atmak isteyenler için Amerika’nın en ünlü ayakkabı markası Saucony Şimdi Türkiye’de.

Koşmak, sağlıklı ve formda kalmak için yapılabilecek en keyifli egzersizlerden biri. Marka Park tarafından ülkemize getirilen Saucony’nin birçok ödüle sahip ve üç kez yılın ayakkabısı seçilen Guide 7 modeli, üstün özellikleri ile koşarken her adımı konforla atmanızı sağlıyor ve performansınızı yükselterek koşuyu bir keyfe dönüştürüyor. Denge ve esnekliği bir arada sunan Saucony Guide 7 modelinde, geleneksel EVA’ya göre %15 daha hafif ve çok daha dayanıklı olan Powergrid tabanlık, topuktan parmaklara kadar destek veriyor.

Günlük hayattaki enerjinize uyum sağlayan renkleri ile en sevdiğiniz spor ayakkabı modellerini yeni koleksiyonunda satışa sunan Saucony, Amerika’da yürüyüş ve koşuda, hem rahatlık hem de şıklık açısından bir numara oluyor. Hollywood dünyasının en ünlü isimlerinin de gözdesi olan marka, yürüyüş yaparken size bir adım önde olma fırsatı sunuyor. Nefes alabilen, rahat ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken Saucony koşu ayakkabısı, yeni spora başlayanlar için de ideal. Eğer yürüyüş ya da koşudan daha çok zevk almak istiyorsanız, bu tarz hem rahat, hem de şık bir spor ayakkabısına ihtiyacınız olacak.

Bir önceki yazımız olan Parfüm Sıkmadan Da Güzel Kokun! başlıklı makalemizde güzel kokmak için, parfüm sıkmadan güzel kokmak için ne yapmalı ve parfümsüz güzel kokmak hakkında bilgiler verilmektedir.