Selülitlerinizden Masaj ile Kurtulun

17 Haziran 2014 Salı, 23:58

11

Bayanların sürekli sorun yaşadıkları vücutları her zaman doğal yöntemler ile normale dönüşebilir. Tercihlerinize bağlı kalarak her zaman doğal yöntemler ile bakım yaparsanız kesinlikle ön planda olacağınıza emin olabilirsiniz. Bayanların vücutlarında oluşan hormon bozukluğu, kilo problemi, fizyolojik sorunlar selülitlere yol açabilir. Selilüt olan bacaklarda her zaman kötü bir görüntüye sebep olacaktır. Tercihlerinize bağlı kalarak en iyi seçeneklerden yararlanmak istiyorsanız her zaman Selülitlerinizden doğal yöntemler ile kurtulabilirsiniz.

12

Selülit olarak isimlendirilen problemlerin geçmesini istiyorsanız kilo vermek bu soruna çözüm olmuyor. Kilo verseniz bile selülitler fizyolojik sorunlar arasında bulunduğu için kilo ile azalan yağlar bulunan yerleri geçirmemektedir. Selülitleri geçirmek için yapmanız gereken ise öncelikle kalçanıza masaj yapmak. Masaj yaparken dairesel noktalar oluşturmanız zamanla selülit bulunan yeri yok ederek eski haline kavuşmasında aracı olacaktır. Bu durumda selülitleriniz her zaman doğal yöntemler ile yok olacaktır. Selülit bulunan bir diğer alanın diz kapağının olması bu alana dairesel masajlar yapacağınız anlamına gelmez. Diz kapağından basenlere doğru giden selülitler parmak ucu eşliğinde yapılan masajla ön plana çıkacaktır. Sizlere sunulan bu fırsatı değerlendirerek her zaman güzel bacaklara kavuşabilir ve her zaman her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Basen bölgeleriniz için sunulan krem yağlar, hiçbir zaman kullanılması önerilmeyen ürünler arasında yer alır.

14

Zambak, portakal, keten yağı gibi ürünler basen bölgelerine iyi gelen yağlar arasında yer alır. Diz ve basenden itibaren kullanılan bu yağlar her zaman selülitlerinizi yok ederek bacaklarınızı pürüzsüz bir görünüme kavuşturacaktır. Seçenekleriniz ile yağları kendiniz sürebilir, masajları dairesel biçimde yaparak selülitleriniz den birkaç hafta sonra kurtulabilirsiniz. Kalçaların bulunduğu yerdeki selülitleri yoğurma biçimiyle, diz kapaklarının oradaki selülitleri dairesel masajlar ile geçirebileceğinizi tekrar belirtmek isteriz. Bu durumda her yerinizdeki bozuklukları düzeltebileceğinize emin olunuz.

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.