Sivilceler İçin En İyi Serum

30 Haziran 2014 Pazartesi, 21:24

Sivilce izleriniz varsa, onlardan kurtulmak için nemlendirici krem ve serum desteğine ihtiyacınız olabilir. Vichy’nin sivilce ve izler için geliştirdiği Normaderm Hyaluspot ile cilt görünümünüzü iyileştirirken oluşmuş olan izleri de azaltabilirsiniz.

sivilceler-icin-en-iyi-serum

Sivilce İzleri Neden Olur?:

  • Stres
  • Ciltteki fazla yağlanma
  • Düzensiz beslenme
  • Hormonal nedenler
  • Erkeklerde tıraş olma
  • Mevsimsel değişiklikler

Bu gibi faktörlere bağlı olarak cildinizde lokal sivilce problemleri yaşanabiliyor. Yapılan araştırmalara göre sivilcelere günde 65 defadan fazla fark etmeden de olsa dokunuluyor. Bu durum da daha fazla tahrişe neden olarak sivilcelerin daha da kötüleşmesine sebep olabiliyor. Vichy’nin Normaderm Hyaluspot serumu, çeşitli etkenlerden dolayı meydana gelen lokal sivilceler üzerinde etkinlik göstererek kısa sürede sivilce ve iz görünümünün azalmasını sağlıyor.

Bu üründe Vichy’nin yeni bandaj etkili teknolojisi kullanılmış. Ürün, iyileştirici özellikleri olan hyaluronik asit ile cilt yüzeyinde görünmez ve koruyucu bir film tabakası oluşturarak bandaj etkisi gösteriyor. Böylece sivilcenin, sivilceye neden olabilecek etkenlerden ayrışmasına yardımcı oluyor. Ayrıca içeriğindeki salisilik asit ve LHA ile sivilcelere neden olan etkenlere karşı da koruma sağlamayı hedefliyor.

Ürün, temiz ve ferahlatıcı jel yapısı ile kolayca uygulanırken; anında kuruyan, parlamayan ve yapışmayan bir dokusuyla da rahatsızlık hissi yaratmıyor. Normaderm Hyaluspot serum, temizlenmiş sivilce yüzeyine el değmeden, özel soğutucu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez doğrudan uygulanıyor. Hassas ciltler için uygun olan ürün; parabensiz, silikonsuz, hipoalerjenik ve gözenekleri tıkamıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.