Spor Sonrası Vücut Temizliği

02 Haziran 2014 Pazartesi, 14:57

Artık hepimiz hemen her günü en az 30-45 dakikayı spor yaparak geçiriyoruz. Tabi bu da her gün 10-15 dakikayı duşun altında geçiriyoruz. Spor yaparken ya da yoğun iş temposunun ardından yorduğunuz vücudunuzu nasıl temizlemeli, nasıl arındırmalı ona nasıl bakmalısınız? Sizler için spor sonrası vücudunuzun neye ihtiyaç duyduğunu, nasıl bakılması gerektiğini araştırdık. Siz de sizin için seçtiğimiz ürünlerden kendinize uygun olanı bulun ve kullanmaya başlayın.

spor-sonrasi-temizlik

  • Spor sonrası duşta iyi bir duş jeline ihtiyacınız olacak. Zencefil ve yasemin özleri ile cildinizi temizlerken aynı zamanda da besleyen Caudalie The Des Vignes’in fiyatı 29,50 TL.

indir

  • Spor sonrası duş alırken daha tatlı bir aroma arıyorsanız, o zaman peygamber çiçeği ve papatya özleri içeren Bath&Body Works Sweet Peony Dream Shower Gel’in fiyatı ise 15 TL.

shower

  • Duş jeli yerine duş yağı tercih etmeye ne dersiniz? Cildinizi besleyen ve ihtiyacı olan nemi sağlayan L’occitane Almond Shower Oil, vücudunuzu nazikçe temizlerken, badem özleri sayesinde de kendinizi şımartmanızı sağlar. Fiyatı 71 TL.

dermalogica-body-wash

  • Dermalogica ürünlerinden hoşlananlardansanız, Conditioning Body Wash ile siz de cildinizi arındırın. İçindeki sabunotu ile cildin doğal degesini bozmadan ve nemi sökmeden temizlik sağlar. Fiyatı 168 TL.

LieracSensoryWaterGelWith3WhiteFlowers150mlVucutTemizlemeJeli

  • Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers, içerdiği beyaz çiçek özleri ile duşta cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sunar. Cilde antioksidan veren bu ürünün fiyatı 39 TL.

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.