The Body Shop Işıltılı Vücut Losyonu

11 Haziran 2014 Çarşamba, 18:09

Işıltılı vücut losyonu arayanlara harika bir önerimiz var; The Body Shop Shimmer Lotion. Yılbaşı ürünü olarak piyasaya sürülen ve bu yıl ambalajı değiştirilen cranberry ışıltılı vücut losyonunun yanı sıra, The Body Shop mağazalarında her daim bulabileceğiniz daha birçok aromalı, farklı ışıltılı ve simli vücut losyonları yer alıyor. Kokusu ise oldukça keskin. Bu durumda da parfüme ihtiyacınız olmayacak.

fotoğraf

Yaz aylarında giyeceğiniz göğüs dekolteli elbisede tüm dikkatleri çekmek istiyorsanız, o bölgeye The Body Shop’un bu birbirinden güzel vücut losyonlarını deneyebilirsiniz. Banyodan hemen sonra uyguladığınızda hem nemi vücudunuza hapsediyor, hem de cildinize harika bir ışıltı katıyor. Simli taneleri ile tüm bölgeleri bir anda parıl parıl parlatan bu losyonları, ister gündüz ister de yaz gecelerinde uygulayabilirsiniz. Pompalı şişede olması da ayrı bir avantaj. Bu sayede, yalnızca ihtiyacınız kadar miktarı kullanabilirsiniz.

Ocak ayında aldığım The Body Shop Cranberry Shimmer Lotion, hemen her gün uygulamama rağmen hala bitmedi. Özel geceler, davetler ve partilerde siz de gece boyu harika kokmak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, siz de The Body Shop’un bu birbirinden güzel kokan ışıltılı losyonlarını tercih edebilirsiniz. Cildi harika bir şekilde nemlendiren losyonların fiyatı ise 29 TL ile 39 TL arasında değişiyor. Üstelik mağazada zaman zaman uygulanan %30’a varan indirimlerden yararlanarak da bu losyonları daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaşlarınız mı Dökülüyor? Hemen Vitamin Alın! başlıklı makalemizde bayan kaş, kaş dökülme nedenleri ve kaş dökülmesi hakkında bilgiler verilmektedir.