Tırnaklara Bal ile Bakım

18 Haziran 2014 Çarşamba, 23:30
bayan tırnak

12

Bayanların her zaman dikkat çeken vücut bölümleri en iyi bakım yöntemleri ile her zaman en güzel görünümlerine ulaşacaktır. Bu durumda sizlere sunulan bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız her zaman vücudunuzun en iyi bölümlerine bakım yapabilirsiniz. Bu durumda artık dikkat çekici alanlarınızın olduğunu bilerek bu tür bölgelerinizi ön planda tutabileceksiniz. Bayanlar, ellerinizin zarifliği, güzelliği ile her zaman dikkatleri üzerine çekebilir. Bu durumda sizlere sunulan avantajlardan yararlanarak ellerinize en iyi bakımları yaparak tırnaklarınızı sağlıklı bir şekilde uzatabilirsiniz.

11

Bayan tırnakları güçsüz kalırsa her zaman kırılabilir ve sağlıklı bir biçimde uzatılamaz. Ancak sizlere sunacağımız formül ile artık tırnaklarınız eskisinden daha güçlü olacaktır. Bu durumda tırnaklarınız güçlü bir biçimde uzayacağı için her zaman tırnaklarınıza dilediğiniz yöntemleri uygulayabilirsiniz. Öncelikle tırnaklarımıza bakım yapmak için sahip olmamız gereken malzemeler bir kaşık bal ve iki kaşık zeytinyağı olarak nitelendirilebilir. Malzemelerimizi bir kabın içerisinde karıştırın ve el, tırnak bölgelerinize iyice uygulayın. Yaklaşık olarak 15 dakika boyunca maskeyi elinizde ve tırnaklarınızda bekletin. Bu durumda tırnaklarınız zamanla daha kuvvetli bir hal kazanacaktır. Ilık su ile temizlediğiniz elinizi son olarak nemlendirici ile bakım yapmanız sizlere birçok açıdan avantaj kazandıracaktır. El bakımınızı yaparken öncelikle tırnaklarınızın kısa olması sizlere birçok açıdan avantaj sağlar. Bu durumda tırnaklarınızı artık gönül rahatlığı ile uzatabilir ve dayanıklılığı arttırdığınız için herhangi bir oje kullanımı yapabilirsiniz.

14

Ojeler, tırnaklarınızın dikkat çekim gücünü arttırır. Bu durumda tırnaklarınızın artık eskisinden daha bakımlı ve güzel olduğu için her zaman her alana uygun şekilde güzelliğinizi arttırabilirsiniz. Farklı tırnak modelleri ile ön plana çıkan güzellikler her zaman sahip olacağınız kategoriler arasında bulunur. Alternatiflerinizi kullanarak sizlere yönelen birçok seçenekten yararlanabilir her zaman tırnaklarınıza zaman aralıkları ile bakım yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Earcuff Modası başlıklı makalemizde earcuff hakkında bilgiler verilmektedir.