Ünlü Modeller Yaz Aylarında Hangi Elbiseleri Tercih Ediyor?

03 Haziran 2014 Salı, 23:56

26

Günümüzün sıklıkla gündeme gelen konusu moda, her alanda farklılık gösterebiliyor. Farklı birçok moda uzmanı ve ilgili kişiler tarafından yapılan yorumlar dışında ünlü modellerin yaz aylarında hangi elbiseleri tercih ettiğini araştırabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde sunulan ve her zaman ön plana çıkan yaz modasında sürekli en güzel elbiseleri kullanabilecek fırsatlar sunulacaktır. Tercihlerinize bağlı kalarak yaz modası kategorisinden yararlanabilir ve ünlü modelleri araştırabilirsiniz.

24

Dünyaca ünlü modellerin yaz aylarında kullandıkları elbiselere bakacak olursak ön plana çıkan renklerden bir tanesi beyaz! Beyaz elbiseler hem iddialı hem de güzel gösteren türler arasında yer alıyor. Buna rağmen ünlü modeller her ne olursa olsun beyazdan vazgeçmiyor. Diğer renkler arasında bulunan bir tür ise mavi! Mavi rengi her bayanı açabilir. Bu yüzden yaz aylarında modeller tarafından tercih edilen renkler arasında mavide yer almaktadır. Elbise modelleri ise tamamen modanın tasarladığı, mankenlere sunduğu tarzlardan oluşmakta. Elbise tarzları düz, desenli, dantelli ve sade olabiliyor. Desenli modelleri tercih ederken 2014 moda içeriklerinden yararlanabilir ve her zaman ön plana çıkanları tercih edebilirsiniz. Sizlere sunulan birçok içerik sürekli modadan oluşabilir. Ünlü modellere bağlı kalarak onların kullandıklarına yönelebilir veya fikir alabilirsiniz. Yaz aylarında modellerin kullandığı elbise türleri genel olarak özel günlerde, partilerde, davetlerde ve benzeri alanlarda kullanılıyor. Sizlerde her zaman bu tür alanlarda iddialı elbiseler seçerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

25

2014 elbise modelleri ile ön plana çıkmak istiyorsanız koyu renklerden kaçınmalısınız! Koyu renklerin sizlere vermiş olduğu ağırlık yaz aylarında sizi kötü etkileyebilir. Bazı bayanlara koyu renk yakışırken bazı bayanlar bu tür renkleri taşıyamaz. Özellikle siyah, gri, kahverengi gibi elbiseler yaz aylarında kabusunuz olabilir!

22

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.