Ünlülerin Estetiksiz Halleri

27 Mayıs 2014 Salı, 21:34

Televizyonda her zaman güzel, her zaman bakımlı olarak gördüğümüz ünlü güzeller, güzelleşmek uğruna birçok kez bıçak altına yatabiliyor. Bazıları doğal güzellikleri ile dikkat çekerken, bazı güzeller de bugünkü görünümlerine kavuşabilmek için, oldukça yüklü paralar ödüyor. İşte ünlü güzellerin estetiksiz halleri…

demet-sener-estetiksiz-hali

Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay ile evlendikten sonra kamera önünde pek görünmese de, onun mankenlik yıllarındaki halini hatırlıyoruz. Güzel manken, estetik yaptırmadan önce böyle görünüyordu.

demet-sener-estetiksiz-hali-

 

Petek Dinçöz

petek-dincoz-estetiksiz-hali

Güzelliği ile tanınan güzel şarkıcı Petek Dinçöz, estetik yaptırmadan önceki yıllarında bir hayli farklı görünüyordu. İki resim arasında ciddi bir farkın olduğu gözlerden kaçmıyor.

Beren Saat

beren-saat-estetikli-mi

 

Beren Saat, televizyon dünyasının en güzel isimlerinden. Üstelik ünlü güzelin estetiği de yok. Genç bir kızken de aynı şekilde güzel görünen güzel oyuncu, bugün hala aynı güzelliğini koruyor.

beren-saat-estetikli-mi-

Serenay Sarıkaya 

serenay-sarikaya-estetiksiz-hali-

Şu sıralar Medcezir dizisinde canlandırdığı Mira karakteri ile dikkat çeken ve dizide oldukça çekici bir genç kızı canlandıran Serenay Sarıkaya, bugünkü güzelliğine kavuşabilmek için bazı estetik operasyonlar yaptırdı. İşte ünlü güzelin estetiksiz hali..

serenay-sarikaya-estetiksiz-hali

Çağla Şikel 

cagla-sikel-estetiksiz-hali

Düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Çağla Şikel, sunduğu sabah programında her gün kusursuz bir şekilde ekrana çıkıyor. Peki, Çağla Şikel’in şaşırtan değişimini görmeye hazır mısınız? Estetik yaptırmadan önce ünlü manken işte böyle görünüyordu.

cagla-sikel-estetiksiz-hali-

 

Bir önceki yazımız olan Arizona Terlik Modası başlıklı makalemizde arizona terlik, birckenstock ve sandalet hakkında bilgiler verilmektedir.