Atelier Rebul Selülit Kremi

09 Haziran 2014 Pazartesi, 15:51

Yaz gelip çattı. Bu durumda da tatil mevsimi geldi demektir. Tatilde, herkes plajda bikinisi ile boy gösterirken, siz köşe bucak kaçmak istemiyorsanız, o zaman tatile sayılı bir zaman kala selülitlerinizle başa çıkmak için siz de Atelier Rebul selülit kremini kullanabilirsiniz.

Sadece 6 haftada 3.8 cm incelmenizi sağlayan bu krem, yaza sıkı bir giriş yapmanızı sağlıyor. Vücut sıkılaştırıcı selülit karşıtı Atelier Rebul selülit kremi, formülündeki Iso-slim complex sayesinde, %57 daha gergin bir cilt ve selülitlerde %37 azalma vaat ediyor. Selülitlerde,ilk kullanımdan itibaren gözle görülür derecede azalma sağlayan bu krem, 39 ve 58 yaş aralığındaki 20 kadın üzerinde yapılan test sonucunda selülitlerde büyük oranda azalma sağladığı gözlenmiştir. İçerdiği, antioksidan özellikli greyfurt yağı, yağların metabolize olmasını sağlarken, karabiber de kan dolaşımın artmasına yardımcı olur.

Ayrıca Coleus Forshlii bitkisi ile sıkılaşmanıza da yardımcı olur. Anti-selülit kreminin yanı sıra, yine selülit karşıtı duş jeli de duş sırasında cildinize bakım yapar ve suyun altında da selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. 1895 yılında kurulan Atelier Rebul, bugünün teknolojisi ile, en kaliteli içeriği hizmetinize sunuyor. Siz de bu yaza sıkı bir giriş yapmaya kararlıysanız, o zaman zengin içerikli bu ürünleri mutlaka denemenizi ve yalnızca 6 hafta içinde selülitlerinizden yüksek oranda kurtulduğunuzu görmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Günü Kurtaracak Makyaj İpuçları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik ve ipucu hakkında bilgiler verilmektedir.