Victoria ‘s Secret modellerinin güzelliği

10 Şubat 2015 Salı, 23:47

Moda dünyasının en güzel modellerinin kusursuzluk formülünü ele geçirdik. Victoria ‘s Secret modellerinin güzelliği herkesi büyülüyor. Ünlü iç çamaşırı markasının podyumun boy gösteren modelleri, kusursuz vücutlarının yanında muhteşem güzellikleriyle de dikkat çekiyor. Markanın kaynaştığı dalgalı parlak saçların nasıl yapıldığı, masum bakışları ortaya çıkaran makyaj uygulamaları ve antrenman sırları çoktan keşfedildi bile. Sizler için Victoria s Secret’ın güzellik uygulamalarının kusursuzluğunun kaynağını araştırdık.

En önemli sır! Victoria ‘s Secret modellerinin en büyük güzellik sırlarından biri bronzlaştırıcılardır! Sürekli kameraların odak noktasında olan modeller 4 mevsim bronz bir vücuda sahip. Ünlü iç çamaşırı gösterisine çıkmadan önce airsprey yöntemiyle tüm vücutlarına Bronzlaştırıcı uygulanan modeller sürekli olarak Bronzlaştırıcı kremler kullanıyorlar. Ciltteki kusurları bronzlaştırıcının etkisiyle daha az görünüyor  ve böylece kusursuz bir görünüme sahip oluyorlar:) Siz de Bronzlaştırıcı kremler kullanarak meleklerin bronz ve kusursuz vücuduna sahip olabilirsiniz.

Vücut güzelliği! Victoria ‘s Secret meleklerinin vücut hatları kadar derileri de kusursuzdur, çünkü vücutlarında oluşan kızarıklık, şişlik ve doğum izi gibi kusurları vücut fondoteniyle gizliyorlar. Özellikle kıyafetinize oluşmuş olan kızarıklık ve sivilce gibi problemleriniz varsa giymeden önce uygulayacağınız vücut fondoteni oldukça işinize yarayacaktır. Sürekli olarak pürüzsüzlük arkasında olmak, tüylerinizi kontrol etmek gerçekten çok kolay değil. Tüm şekillerde ve podyumda vücutlarında tek bir tane tüy bile göremeyeceğiniz modellerin birçoğu lazer epilasyona başvuruyor. Jilet ve tüy dökücü gibi yöntemlerde uzun vadeli sonuç alabilmek biliyorsunuzki batık kızarıklıklar çok hoş olmuyor. İstenmeyen tüylerden başarılı bir şekilde kurtulmak için uygulamadan önce vücudunuza peeling uygulayabilirsiniz. Düzenli aralıklarla tüylerinizden  kurtulmayı alışkanlık haline getirirseniz korkunç sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Bunu biliyor muydun? Yüz makyajında kontur uygulamasının nasıl yapıldığını artık çok iyi biliyoruz. Açık ve koyu tonlarla uygulanan makyaj sayesinde yüz çizgilerimiz dikkate çarpanlaşarkən, gözümüze hoş görünmeyen kusurlarımızı gizleyebilir biliyoruz. Aynı uygulamayı vücudunuza ne dersiniz? Victoria ‘s Secret melekleri vücut hatlarını belirginleştirmek için kollarına ve bel bölgelerine vücut renklerinden 3 ton koyu bir fondöten uyguluyor. Böylece kolları daha kaslı ve formda görünürken, bel bölgesi daha ince görünür.

Anlamlı gözler! Takma kirpikler seksi bakışların en büyük sırrıdır! Eğer kirpiklerinizin doğal halini beğenmiyorsanız, etkileyici bakışlar yaratmak için takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Victoria ‘s Secret klasörlerinin poz verirken masum ve seksi bakışlarıyla poz veren modellerin hepsi takma kirpik kullanıyor! Tek yapmanız gereken kirpik hattınızın hattına takma kirpik uygulamak ve rimel sürmek. Güzellik ve estetik merkezlerinde kalıcı takma kirpik uygulamaları hakkında da bilgi alabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Trend Model topuklu ayakkabılar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.