Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

24 Ağustos 2015 Pazartesi, 20:16
Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Birbirinden şık yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile kombinlerinizi taçlandırmanın zamanı. Tüm giyim kombinleri ile uyum sağlayabilen yüksek topuklu ayakkabı modelleri aynı zaman da feminenliğin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri

Sadeliğini seven bayanlardansanız ince topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer klasik bir tarz yaratmak isteyenlerdenseniz ince topuklu ayakkabı modellerini mini elbiseler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Kombininizi mini el çantası modelleri aracılığı ile taçlandırabilirsiniz.

Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Rahatlığı seven bayanlardansanız kalın topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modellerini dar kot Jeanlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Kombinizde uzun blazer yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer spor şıklığı zirveye taşımak isteyenlerdenseniz kot İspanyol paça pantolon modellerine merhaba diyebilirsiniz. Kusursuz görünüme sahip olmanız adına oldukça ideal olan İspanyol paça pantolon modelleri aynı zaman da maskülen tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Sokak modası trendinin en önemli isimleri arasında boy gösteren stiletto ayakkabı modelleri bu sezonda çok moda. Stiletto ayakkabı modellerini dar kumaş pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri salaş kazaklar aracılığı ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Modern görünüm yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren stiletto ayakkabı modelleri aynı zaman da sade şıklığın ve zarifliğin vazgeçilmezlerindendir.

Taş Detaylı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Taş detaylı ayakkabı modelleri bu sezonunu hitleri arasında boy gösteriyor. Gece kıyafetlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alan taş detaylı ayakkabı modellerini pul işlemeli çantalar ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Zarafetin bir numaralı isimleri arasında yer alan taş detaylı ayakkabı modelleri aynı zaman da marjinalliğin ön plana çıkmasını desteklemektedir. Dilerseniz taş detaylı topuklu ayakkabı modellerini dantelli etekler ile de kombin edebilirsiniz. İhtişamlı görünümün zirveye çıkmasına kaynaklık edecek olan bu kombin planlaması ile bir yıldız gibi parlayacaksınız.

Bağlamalı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Eğer ince ayak bileklerine sahipseniz bağlama detaylı topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Trend kombin planlamalarının vazgeçilmezlerinden biri olan bağlamalı topuklu ayakkabı modellerini mini kot şort modelleri ile kombin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Bebek Maması Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizde bebek, doğal mama ve kolay mama tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.